Plåthinken
Tappat barn
Underbart, killar, underbart 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

Sprang, eller joggade snarare, på berget igår. Första utomhusträningen för i år, fan vad dåligt det gick....
Hörredu!!! Ta med mig till berget nån dag vetja, jag har ju kommit igång med löpningen. Cyklar du dit då eller? Jag har bara sjukt jävla svårt att ta mig dit (av lathet) men tror att jag skulle maka mig dit med nån... Kör du trean eller femman då?
Bättre du svänger inom med pållen så galopperar vi det i rasande fart!
Brukar åka buss från jobbet och hoppa av vid gymmet och byta om där men på helgerna tar jag mig dit med cykeln, gjorde på det viset förra året iaf.
Idag är det biceps och axlar. Planerar att trycka vitt bröd före passet så jag kan KROSSA SKITEN!!!1
Överväger att gå till gymmet idag och ta revansch på passet från igår![]()
Dra på lite honung oxå så blir det kanon.Idag är det biceps och axlar. Planerar att trycka vitt bröd före passet så jag kan KROSSA SKITEN!!!1
Dra på lite honung oxå så blir det kanon.
Testa att kör dragövningarna vid samma pass (rygg+biceps) och tryckövningarna (axlar+bröst+triceps) vid ett annat pass.Axlar och biceps samma dag funkar inte för mig.
Axelpasset var bra, hoppade upp på 15kg i hantelpress.
Men det fattades något idag också.
Vet inte hur många reps/set du körde av varje men låter som du är förhållandevis klart starkare i mark än knäböj. Bra jobbat med marklyften.Fredagar är fan grejen! 102,5 kg squats och 162,5 kg i marklyft. Kände mig som en jävla chef när jag kröp in i omklädningsrummet efteråt!![]()
Världens sämsta gympass.
Kroppen kändes fan katatonisk.
Testa att kör dragövningarna vid samma pass (rygg+biceps) och tryckövningarna (axlar+bröst+triceps) vid ett annat pass.

|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |
|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |
|
|
Nytt från Halvarssons: Mora V2
Halvarssons nya Mora V2 är ... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |