Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
PS. Ja Nicklas, det stämmer att jag har planerat i vilken kurva jag kommer bromsa om dig, men jag tänker inte tala om vilken!Det var BC som skvallrade vilken kurva du har lite svårt för, och där är jag GRYMT snabb!
DS.
Spännande! När du nu ska försöka så kan jag tipsa om att du har bättre fäste utan däckvärmaren på![]()
Du kommer väl och tränar den 5e? Då blir det åka av!
Klart jag kommer den 5:e! You can run but you cant hide! Moahahahaha!
PS. Tar du upp det där med däcksvärmarna en gång till måste jag tyvärr döda dig. DS.
Haha skrämselpropaganda biter inte på mig. Några fler bumsar som ska värma upp den 5e? De börjar dra ihop sig..


Snart dags för en av årets roligaste dagar på Åsen.. Någon som är intresserad av att dela på en depåbox?
Blir vi 4 st så är det 1 hundring och då har vi tillgång till både luft och ström i boxenSkicka gärna Pm eller skriv direkt i tråden om någon är intresserad!
Finns det en plats kvar är jag gärna med och delar![]()
Äntligen.
Sommarn börjar komma igång med värme och sol. Den sista månaden innan bandagen är på väg att "bockas av". Äntligen är det inte så många dagar kvar till den 5/6.
För Hojen och Jag är "Ready to Race" Ihaaaaaaaa.
DU ska inte vara med o kramas i boxen då?

Var det inte din fina rc8a som såg lite ledsen ut i höstas efter att den halkar runt i regnet?
jag känner en man som kvaddat sin Rc8 i regn förra året, är dock osäker på var han körde just den gången. men det låter skrämmande likt det scenariot han berättade om, han har en orange dessutom, lappade iofs ihop den och kör med den som om inget har hänt.
BTW finns det platser kvar 5/6 i snigelgrupp? någon som vet??
Vad för referenstider är det cirkus respektive grupp? Om man ligger 1.20-1.22 är det lugn/medel som gäller då?
Äntligen.
Sommarn börjar komma igång med värme och sol. Den sista månaden innan bandagen är på väg att "bockas av". Äntligen är det inte så många dagar kvar till den 5/6.
För Hojen och Jag är "Ready to Race" Ihaaaaaaaa.

Tror jag har en man till på bumse som vill använda dig som en hare i ett greyhoundlopp. Ringer o kollar!![]()
Har du nya däck igen...![]()
|
|
Seriösa mc-kläder till bra pris
Raven Moravia TX Air+: Seri... |
|
Márquez obeveklig i Misano
Misano gav Márquez hans fem... |
|
|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |