Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ripper skrev:2296657Jag mötte oxå den mystiske Camel-jackan igårkväll i Kungälv. Jag åkte från fästningen in mot Kungälv.
Den gäckande figuren på kawan fortsätter att figurera i Kungälv utan att medge vem han är...![]()
Ripper skrev:2296657
Den gäckande figuren på kawan fortsätter att figurera i Kungälv utan att medge vem han är...![]()
.Pinky skrev:2298861Han/hon kanske inte ens är medlem, hur det nu skulle vara möjligt.

Muggen skrev:2297281Vems röda VTR med arrow slip on och rennsport(tror jag) är det jag delar garage med? Samt en honda motard med svart väska bakom sadeln![]()
Halvdan skrev:2300728Var det "back in black" jag åkte med en bit på Marieholmsleden in mot stan idag vid 18.45-tiden idag?
Kul med sällskap var det iaf!![]()
Kunde dock slutat med ett inbetalningskort till staten om blåbäret vid elskjulet eller vad det är..) fått för sig att hänga med...![]()
Du svängde av mot E6 söderut vid Tingstadstunneln.
OK-STAR skrev:2301525Tre motarder på redbergsplatsen cirka 18.15. såg rysligt roligt ut, ångrar att jag skulle gå ut och dricka istället. Två KTM en husa var det.
...... husan var jag 
flugan skrev:2306417En ärräsve röd-vit-svart på E20 vid Olkskroken ca 18:00, såg ut att va -03. Pilot med röd-vitt-svart Spyke ställ, såg ut att vara helt livsfarlig, kör säkert på bakchjulet å mä ställ.
flugan skrev:2306417En ärräsve röd-vit-svart på E20 vid Olkskroken ca 18:00, såg ut att va -03. Pilot med röd-vitt-svart Spyke ställ, såg ut att vara helt livsfarlig, kör säkert på bakchjulet å mä ställ.
Pinky skrev:2306426Kanske var det samma person jag såg mötte på 40:an mellan Kallebäck och Mölnlycke vid 15 tiden? Tyckte mig t o m se en liten hälsning, jag försökte hälsa tillbaka så gott jag kunde i farten som var en liten bit över lagligt.
Gottis skrev:2311158Vilka va det som skämde ut sig vid heden igår med en Blå Hornet och en äldre fireblade och stod och gasade tillsammans med ett gäng cross moppar
vi satt i den blå super seven replican
. För övrigt tror jag att jag såg samma
i Allén igår kväll?|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |
|
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
|
|
Harley‑Davidson ”Creators Custom Clash”
Harley‑Davidson drar igång ... |
|
Di Giannantonio tillbaka som vinnare!
Fabio Di Giannantonio är fö... |
|
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride – Körs i morgon!
Den 17 maj är det åter dags... |
|
|
GOTLAND GRAND NATIONAL OCH AFTONBLADET SÄNDER 12 TIMMAR LIVE FRÅN ÅRETS TÄVLING!
Foto: Karin Tornblom Pre... |
|
|
|
Allt om MC på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |
|
|
Bike på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |