Aquilo
Bensin luktar gott!
Tackar så mycket! Det är ju ändå rätt enkelt att få bort bakkåporna, men visst lyckas de göra det onödigt omständigt...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Rex Fleetmaster se där jag har en roadmasterfast i delar
Tänker du bygga ihop roadmastern? Min fleet har jag fått av min morfar och den är i ruskigt dåligt skick. Saknar en massa delar också. Hann inte skriva så mkt i förra inlägget, satt och väntade på min tur på uppkörningen då (och jag klarade det!)Rex Fleetmaster se där jag har en roadmasterfast i delar
Tänker du bygga ihop roadmastern? Min fleet har jag fått av min morfar och den är i ruskigt dåligt skick. Saknar en massa delar också. Hann inte skriva så mkt i förra inlägget, satt och väntade på min tur på uppkörningen då (och jag klarade det!)
Nja vi får se de är inte i närmsta planerna, den saknar också också lite delar men ska leta på marknader, du räkar nte ha en extra krök tex ?
Min 01:a vibrerar rätt friskt runt 4000 ca 110km/h men över och under det så är det inga problem alls. Dom säger att 1250 med insprutningen inte ska vibrera någonting dock.

|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot I samband med... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |