Tjet skrev:Jag röstar för en träff i GBG.![]()
NSR_Martin har i alla fall lovat att komma på besök, klå det ni!![]()
jag ska också ner till gbg, så vi syns nog! sötnos
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Tjet skrev:Jag röstar för en träff i GBG.![]()
NSR_Martin har i alla fall lovat att komma på besök, klå det ni!![]()
Stanna till här o haka med oss på vägen dåDJM skrev:jag ska också ner till gbg, så vi syns nog! sötnos![]()

Vi fixar träffen i sthlm. Massa korkvägar och rörken på kvällen!DJM skrev:jaaaaaaaa såklart vi ska träffas, åka som fan! ojoj vad jag längtar. Men bara att bestämma nånt datum och mötas!
Biifer skrev:Vi fixar träffen i sthlm. Massa korkvägar och rörken på kvällen!
Biifer skrev:Vi fixar träffen i sthlm. Massa korkvägar och rörken på kvällen!
Mig då?.solitude skrev:Som sagt tidigare funderar Jag, NSR_Martin och bossjan & (Zpeppy?) på att åka till Norge eventuellt. Det blir ju ett flertal resor till västkusten också då vi flyttar ´runt våran husvagn där. Asgött att slippa åka utan tält och sånt.
Längtar!!!!!!!!![]()

Man får hoppas på tung.Solid snake skrev:Göteborg e det ju bara 25 mil till för mig, jag röstar på träff där!
Edit: dock så har jag nog tung då.![]()

Solid snake skrev:Göteborg e det ju bara 25 mil till för mig, jag röstar på träff där!
Edit: dock så har jag nog tung då.![]()
en i gbg och en i sthlm!

solitude skrev:Som sagt tidigare funderar Jag, NSR_Martin och bossjan & (Zpeppy?) på att åka till Norge eventuellt. Det blir ju ett flertal resor till västkusten också då vi flyttar ´runt våran husvagn där. Asgött att slippa åka utan tält och sånt.
Längtar!!!!!!!!![]()
Skaffar du tung hoj ser jag ingen annan lösning än att du kommer till sthlm också.Solid snake skrev:Göteborg e det ju bara 25 mil till för mig, jag röstar på träff där!
Edit: dock så har jag nog tung då.![]()
Jaaaaa visst... Hmm... Jag ,du, solitude, zpeppy, fruxo och bossjanphilsson skrev:Mig då?.Martin har lovat mig en plats..
![]()

Biifer skrev:Vi fixar träffen i sthlm. Massa korkvägar och rörken på kvällen!
Biifer skrev:Skaffar du tung hoj ser jag ingen annan lösning än att du kommer till sthlm också.![]()
Planera en heldag då så kommer viDJM skrev:Jepp, vi fixar träffen här!
Jo det är mycket sant.. men om jag backar så är det pga ekonomin.. man bangar inte från att köra hoj!!.NSR_Martin skrev:Jaaaaa visst... Hmm... Jag ,du, solitude, zpeppy, fruxo och bossjan
Känns som halva sveriges 125a-åkare ska medDet är ju gött det, men sen tror jag att några backar ur när det väl gäller...


NSR_Martin skrev:Dålig ursäkt, du har ju sommarjobb o grejjer, gör som jag, ha så lite utgifter utanför det hojrelaterade och så mycket inkomster som möjligt så blir det jäääättebra...![]()
DJM skrev:Jepp, vi fixar träffen här!
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |
|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |