Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Japp.. Har du någon familj hemma så vinner jag jag är ensam hemma och fucktardsen man kallade polare och stälde upp för vill tydligen inte ha med mig.. (Därav svarttaxi tråden)Ja är det nån fler än mig som kommer sitta hemma hela kvällen och dega?
Onödig tråd jag vet men den kan tas bort i morgonbitti![]()
Jag toppar med att jag inte har nån tjej och att jag inte finner nöje i att dricka för mig själv..Nä jag är också helt ensamen. Tjejen jobbar och jag själv är nykterist så jag finner inget vettigt att göra.
Polarna hör man ju dessutom aldrig av nu för tiden![]()
Jag toppar med att jag inte har nån tjej och att jag inte finner nöje i att dricka för mig själv..
Mina polare sa klart å tydligt rakt ut att dom inte ville ha med mig, så nummera har jag inga polare, funderar på att dra ut och skaffa nya dock..
Jag toppar med att jag inte har nån tjej och att jag inte finner nöje i att dricka för mig själv..
Mina polare sa klart å tydligt rakt ut att dom inte ville ha med mig, så nummera har jag inga polare, funderar på att dra ut och skaffa nya dock..
Nja grundar nog sig i att jag bet ifrån rätt duktigt då dom på fyllan ringde och jävlades med mig kl 4 på morgonen..Wtf! varför gjorde dom det?
Är du ett stort hot bland honorna så dom kräken inte vågar ha med dig?
Hur som vilka patetiska jävlar.

Värdparet som skulle ha schabrakfesten rök ihop o avbokade allting så nu får man organisera allt själv!.![]()
Mm jag är påväg, är bara det där med glat humörr ska jag vara ärlig är jag ganska fröbanad just nu så..Men vad väntar du på? Med "polare" som dessa så är det väl inget snack om saken? Gå förbi första bästa krog alt. hemmafest och presentera dig lite artigt så har du folk att umgås med hela kvällen. Nej, hur korkade människor än är så nekar man aldrig en ny & trevlig person att slå sig ner i ett sällskap.
Känns det dessutom bra att umgås med dem så byter ni nummer (nej, det är inte gay att byta nr med en kille) och hörs av senare i veckan och hitta på något kul. Att träffa nya kompisar är ju plättlätt bara man kan vara sig själv och är lite ödmjuk. Men folk ska göra det såååå himla invecklat att träffa nya kompisar.
Seså, sluta tyck synd om er själva! Lägg ner det där med att vara blyg, är den ens värt det? På med nå snygga kläder, ett glatt humör och gå ut och träffa lite nytt folk istället.
Gott nytt år och lycka till!
//H
Beat that!!!
Men då har du iaf folk som väntar ivrigt på en annan fest?...

I can beat that!
Ta med dig Prulle (Plast bor lite långt bort??) i en svartaxi och kom till Sthlm så ska ni få komma på fest!
PM om intresse finns.
Jag har nåt så rövulens ont i halsen, men frågan är om jag ska låta det förstöra mitt nyår när jag för en gång skull har ett jädra smörgåsbord av fester att välja på! Grrrrrrr!
/perris
|
|
Recension: Gilles MUE2 fotpinnsats
Om du vill förfina din hoj ... |
|
|
Recension: Gilles MUE2 fotpinnsats
Om du vill förfina din hoj ... |
|
|
Australiskt stjärnskott klart för GGN 2026
20-årige australiensaren Wi... |
|
|
Alltid redo för regn
Håll dig torr på hojen – ny... |
|
|
Bridgestone dominerade i Suzuka 8 Hours
Pressrelease från Bridgesto... |
|
|
Publikrekord under World Ducati Week
Ducati slog publikrekord un... |
|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |