Hur skulle ni tycka?

Jag hade tyckt att lite radbrytningar och indelningar i stycken...hade varit på sin plats.
 
Jag hade tyckt att lite radbrytningar och indelningar i stycken...hade varit på sin plats.

Fast hon använder ju både punkt och stor bokstav, förutom en ansenlig mängd utropstecken! Inget fel på förmågan att stava eller formulera sig heller. Jag tycker du skall vara tacksam.
 
  • Gilla
Reaktioner: SGM
Fast hon använder ju både punkt och stor bokstav, förutom en ansenlig mängd utropstecken! Inget fel på förmågan att stava eller formulera sig heller. Jag tycker du skall vara tacksam.

:hihi Jaja, man får vara glad för det lilla.

Nu gör det mest ont i ögonen att försöka läsa något i den kompakta textmassan. :D
 
funbike i västerås. Fick faktiskt hem den igår, allt verkar bra, men jag fick inte någon tankpad, vilket jag hade när jag lämnade in den.. men men

Jävla skit, blir så in i helvete förbannad när jag läser sånt här mig tycks det som att vissa har kompetens att driva verksamhet i någon tappning alls.


En stor jävla ursäkt från funbike i västerås med vettig kompensation å det inträffade är minimum i sammanhanget. Radbrytningar,komma dito bekommer mig inte ett skit, sluta å gnäll för faen.

En fet eloge till jennapenna att stå ut med skiten(funbike) :Bugar

Att jag uttalar å det grövsta beror på följande : been there done that.
 
Last edited:
gud jag hade nog blivit rasande galen och stod på mattan där i verkstan flera gånger. visst 10mil hit och dit men där hade jag inte kunnat håller mig.
är det så att de ska väntar på nån del kan det ju bli förseningarna men så som du beskriver det hela är det ju bara för mycket. hoppas din hoj är okej nu i alla fall
 
14dagar från beställning eller från det att varan kommit?

Anledningen att jag är lite bitter på sånt är tex min 3månaders väntetid på delar till KTMen härom året som varje vecka lovades komma om en vecka..

14 dar från det att du fått varan. Distansavtalslagen.
 
*/ ?>
Nyheter
Gotland Ring GPE Circuit i konkurs, verksamheten räddad!

Bolaget bakom den dagliga d...

Besöksstorm till MC-mässan på Elmia

Den svenska mc-mässan har v...

MC-mässan startar idag

Med start idag, den 23 janu...

Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!

Bikes monter full till bred...

Nya Indian Chief Vintage

I kölvattnet av att ha spar...

MotoGP 2026: kalender och förare

MotoGP-kalendern och förarn...

Benavides till dramatisk Dakar-seger

Luciano Benavides, som gick...

Gotland Ring Bike Week 2026 – rabatt på färjan klar!

Alldeles nyss fick vi klart...

Michelin lanserar Anakee Adventure 2 – nytt adventuredäck med fokus på väg, men redo för grus!

Michelin breddar sitt adven...

Svensk auktion med tävlingshojar

Det svenska företaget Antiq...

Back
Top