Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.


...vad har gata och stoppies och uiiiiliiies med bra på hoj att göra? Och nästa steg är tävlar?
Fail på den pollen.
Jag är halvsnabb motionär i snöspårsenduro, räknas det?eta
en tjej jag känner kör alltid jätteförsiktigt och har aldrig råkat ut för en olycka. När hon skall köra runt i en dubbelfilig rondell väljer hon alltid ytterfilen, alltså höger fil trots att hon skall varvet runt. Hon har ju all rätt och ligga där ute men är hon en duktig bilförare. Nää, hon är urkass.
Lite muppiga alternativ dock..
T ex.. "Jag är riktigt bra, få hänger med mig på gatan "
hurvida folk hänger på eller inte på gata har ju ofta mest att göra med hur mkt risker man är villig att ta..
Ja, jo du har en poäng där med alternativen, det känns lite stressat att sitta och skriva alternativen när inlägget redan ligger ute, skall ha lite bättre framförhållning nästa gång.
Är man tveksam vad man skall rösta på så är det bara att bete sig som på krogen, är den snyggaste tjejen upptagen så tar du den som ligger närmast. (va fan innebär det)

Jag har ännu inte kollat pollresultatet, men en kvalificerad gissning säger att de flesta här tycker de är lite bättre än snittet.
Nu skall jag kolla pollen.
Edit. Nu har jag kollat. Väldigt svag övervikt för folk som är lite bättre än folk som är lite sämre än snittet. Mycket mindre än jag förväntat mig faktiskt.

-avdelningen!
Ser ni vilka som röstat? Jag gör det inte, det gör ifs ingenting. Röstningen skulle vara öppen men jag håller med Agile, utfallet skulle nog vara annorlunda om den varit stängd.
Måste erkänna att jag är lite trött på Poll. Jag är lite trött på tråden, hela jag är trött, behöver nog en bira snart![]()
Ar|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |
|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |
|
|
Nytt från Halvarssons: Mora V2
Halvarssons nya Mora V2 är ... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |