MickeZX7R
Posör
- Jag menade din.Min eller Grandells!? Oavsett så har jag inte vägt min ännu, men det måste ju göras bums!![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
- Jag menade din.Min eller Grandells!? Oavsett så har jag inte vägt min ännu, men det måste ju göras bums!![]()
Ska inte du börja åka 125a igen som är så besatt av vikt?Har du någon viktuppgift på den där läckerheten som den står där nu?
- Igen? Jag har aldrig haft någon hundratjufemma.Ska inte du börja åka 125a igen som är så besatt av vikt?
Vi har lagt ut lite delar på Tradera om någon vill ha eller till och med starta upp ett projekt.Notera lagningarna! Kutsen är från min första gammelgixxer, 85:a köpt 1990. Kutsen har varit med om många klotningar och har hållits vid liv mha aluminiumplåt, epoxi m.m. Kutsar till speciellt 85:an är hårdvaluta. De är näst intill omöjliga att få tag i.
Tack, Thomas! Jag har missat ett par veckor på Tradera, men håller koll på dina grejer.Vi har lagt ut lite delar på Tradera om någon vill ha eller till och med starta upp ett projekt.
Kuts NOS 1986-88 finns exempelvis, svår del. https://www.tradera.com/item/302253/721899043/suzuki-gsxr-750-1100-1985-1988-bakkuts-med-kudde-nos
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |
|
|
Bilder från DGR 2026
Den 17 maj kördes The Disti... |
|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |
|
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |