checkster
Gudomlig sporthojare
Ja det verkar vara en trevlig modell , det kom ut en likadan i Lycksele nu på morgonen med för 15.000

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
JEVEL!!!!! Fränaste hojen på Blocket idag!!! "VILL HA!!!!"Well.... vad säger ni om reservdelshojen...?
Men vilken är reservdelshojen? Kanske beror på dagshumöret och om man ska till korvmojjen eller Dakar?JEVEL!!!!! Fränaste hojen på Blocket idag!!! "VILL HA!!!!"
Jag försöker tillhöra de vidsynta. Och även om jag inte skulle bygga om på det viset så måste vi tillåta det vi inte gillar.Borde vara staffbart att förstöra en XLV 750 på det viset![]()
De har gått upp i pris....som gamla offroader gjort sista året.Sålde min Transalp 650 2001 häromdagen på Blocket för 25000kr. Den var utrustad med centralstöd,värmehandtag, kraschbågar, Givi sidoväskor och toppbox. Den såldes efter 15timmar. En kille grinade nästan när jag sa att den var såld, kanske skulle begärt mer?
Menar du att det är negativt att vara konsekvent?
Hade själv hört en siffra på 12 st ju..Nej precis, det finns ju en till!
Sånt som man bryr sig om i spåret precis som du var inne på orangeeloxerat och dekaler i princip har erzberg varit så och annan ljuddämpareVerkar finnas nya 2022 hos handlare.
Vad skiljer den från en vanlig? Är det bara lite blingbling?
Fanns 2020, 2021 å nu även 2022..Verkar finnas nya 2022 hos handlare.
Vad skiljer den från en vanlig? Är det bara lite blingbling?
Bromsskive skydd fram å bak, expansion kärl till kylaren, fläkt, skydd för kedjestyraren å div små saker.. De här är de som är mer än en 6-days som i sin tur har en hel del extra mot den vanliga exc..Ja, mer blingbling alltså? Eller ingår det några funktionella powerparts?
Jag försöker tillhöra de vidsynta. Och även om jag inte skulle bygga om på det viset så måste vi tillåta det vi inte gillar.![]()
Jag försöker tillhöra de vidsynta. Och även om jag inte skulle bygga om på det viset så måste vi tillåta det vi inte gillar.
För eftersom jag tillhör minoriteten på SportHoj skulle nästa steg kunna göra det straffbart att köra SportHoj...![]()
Eftersom det inte bara var felvända däck som kan vara irriterande kan byggaren mycket väl vara vindögd...Det är skillnad på att vara vidsynt och att vara vindögd...![]()
Eller så VET säljaren att "Den här annonsen kommer att dypa upp på Dagens Blocket på SH, sä jag vänder däcken bara för att det retar alla SH-experter!"Eftersom det inte bara var felvända däck som kan vara irriterande kan byggaren mycket väl vara vindögd...![]()
Harley-Davidson och MotoGP lanserar Harley-Davidson Bagger World Cup
Harley-Davidson och MotoGP ... |
|
![]() |
BMW Motorrad International GS Trophy 2026 körs i Rumänien
Platsen för BMW Motorrad In... |
![]() |
Strängnäs Bike Show den 30/8
Sista lördagen i augusti är... |
![]() |
Mälaren Runt – Tillbaka till rötterna
Under lördagen kördes Mälar... |
![]() |
Fat Boy Gray Ghost – 35 år efter Terminator 2
2025-års Fat Boy Gray Ghost... |
![]() |
European Bike Week: 2-7 september 2025
Under veckan den 2 – ... |
Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion
Michael Schumachers Honda F... |
|
![]() |
Dags för Mälaren runt 2025 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti 202... |
Retrohoj från Honda presenterad på Suzuka
Under 46:e Coca Cola 8-timm... |
|
![]() |
Sandvikens franskaste Triumph
I Norrtälje kunde vi se hur... |