mike andersson
Ny medlem
Får man pengarna tillbaka om man kraschar, eller om det regnar?
eftersom inget av detta kommer inträffa så......
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Får man pengarna tillbaka om man kraschar, eller om det regnar?
Vi kommer vara där från... Väldigt tidigt. men från 7,30 kan du skriva in dig. Tar du hoj eller kärra dit?
Blir kärra ner, bekvämast så.

Blir kärra ner, bekvämast så.
Dock nojar jag lite, värmarna är beggade, och tyget på insidan ser ut att ha blivit ljummet där tråden ligger, och ändrat färg en smula (värst fram)...det är inte hål på't iaf - kan det vara så enkelt att någon glömt att koppla ur strömmen när de plockats av?Däckproblem i torsdags på Sviestad (punka bak) gjorde att nu står man med ett par racetecslicks i garaget, och ett par beggade värmare (Biketek) till det.
Helvete...Dock nojar jag lite, värmarna är beggade, och tyget på insidan ser ut att ha blivit ljummet där tråden ligger, och ändrat färg en smula (värst fram)...det är inte hål på't iaf - kan det vara så enkelt att någon glömt att koppla ur strömmen när de plockats av?
Läge att noja eller inte?
/J -slicks & däckvärmar-noob.
De blir så en del värmare, ingen fara, blir de bara varma är det lugnt. Bara hänga på och testa.Har ett set i reserv, funkar de inte så säg till så kan du låna dom över dagen.
), den bakre blev det varmt på tre ställen, men kallt resten. Nån som har koll på om det är en sån där bullerdag på Gåsen den 3:e?
Dvs, ska dbkiller i och mappen för densamma ner i ECU:n...
Hehe, jojo, men kommer det att mätas...![]()

Hehe, jojo, men kommer det att mätas...![]()
OK tack, kört där några gånger och aldrig haft problem med ljudet.Ja som ni skriver. Det är 95 som gäller. Vi har ingen egen utrustning med Mike Luff lär säga till om det är någon som låter för mycket.
Hej Mike, du har PM.Platstillgång.
Lugn/medel: 4 platser kvar
Snabb: Fullt
Licens: Mer än 5st kvar
Nån som har box man kan hyra in sig i En racehoj o en motard?/sammi
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...