FettSnok
96% enligt läkaren
Allt avstängt( tc/abs )och läge T valt ?
Varvstoppet på v4 är ju mjukare än på gamla hojarna då spjällen stryper innan den slår av på bränsle/tändning
Skonsammare
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Hej och grattis! Bilder på era nya åk?Tänkte säga hej. Precis köpt en Tuono V4r aprc abs-14
+ Factoryn är ju sååå fin Sugen på ett par andra broms/kopplingsgrepp. Vilka är att rekommendera? Jag vill inte köpa från China för 250kr. Hade evotech på min förra hoj och var nöjd med dom! Nån här som har dom på sin Tuono?
Sugen på ett par andra broms/kopplingsgrepp. Vilka är att rekommendera? Jag vill inte köpa från China för 250kr. Hade evotech på min förra hoj och var nöjd med dom! Nån här som har dom på sin Tuono?
Nu ville du inte ha kina. Men jag beställde det till min. Visst kan man få skit om man har otur. Mina är dock grymma. Känns lika stabila som polarens orginal Pazzo. Kostade mig 187kr. Jag tyckte det var värt en chansning iaf.
Nöjd med hojen?![]()
, skruvat dit tailtidy mm. Hoppas på bättre väder till helgen!Nu ville du inte ha kina. Men jag beställde det till min. Visst kan man få skit om man har otur. Mina är dock grymma. Känns lika stabila som polarens orginal Pazzo. Kostade mig 187kr. Jag tyckte det var värt en chansning iaf.
Nöjd med hojen?![]()
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=271293924748&alt=webHar du nån länk till dom du köpte? Sugen på att prova shorty.
Jag köpte mitt på harald nyborg. Sett likadana för betydligt mycket mer pengar på nätet. Funkar super och är lätt.Vart finner jag ett lämpligt depåstöd till min 1100 med bobbiner för ett rimligt pris?
Jag köpte mitt på harald nyborg. Sett likadana för betydligt mycket mer pengar på nätet. Funkar super och är lätt.![]()

|
|
Nytt från Halvarssons: Mora V2
Halvarssons nya Mora V2 är ... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |
|
|
Vinn en batteriladdare från CTEK
I samarbete med CTEK har vi... |
|
|
Video: KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Super Adventure och Teide ... |
|
Bokningar pågår till Gotland Ring Bike Week!
Boka sommarens härligaste b... |
|
|
|
Gotland Ring GPE Circuit i konkurs, verksamheten räddad!
Bolaget bakom den dagliga d... |
|
|
Besöksstorm till MC-mässan på Elmia
Den svenska mc-mässan har v... |
|
|
MC-mässan startar idag
Med start idag, den 23 janu... |