Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Det är min hoj......kom o köp!

En del människor är bara så jäkla stressade ?
Nästan 20 år borde jag skrivit. Men jag hade gärna haft den kvar men jag blir utsparkad från mitt förråd som jag även använt som garage vilket tydligen inte är tillåtet. Bara vinterförvaring med alla vätskor tömda.. Jag har även en Kawasaki ZH2 ute.
Hade den varit röd-vit så hade jag nypt den! Fast man vill ju veta hur långt den gått.
Nä, för då hade den redan varit på väg norrut!Hade den varit röd-vit så hade jag nypt den!![]()
Redan såld! En Yamaha SR250 för 15.000kr, gick direkt. De är väldigt eftertraktade, dessa hojar. Undrar vem som blev den lycklige ägaren?Här är en riktig pärla till salu för den som gillar snyggt ombyggda gamla enstånkor. Tyvärr alldeles för dyr för mig men nån annan har säkert råd. Mycket eftertraktade, dessa hojar.
NejRedan såld! En Yamaha SR250 för 15.000kr, gick direkt. De är väldigt eftertraktade, dessa hojar. Undrar vem som blev den lycklige ägaren?
Mata inte trollet. Blir bara upprepningar.
Vad då "nej"? Det är ju uppenbarligen jag som har rätt, eftersom SR250 säljs snabbt oavsett priset. Alla gubbar vill ju ha en sån vid sommarstugan.
Nä, den gick nog för 3-4000 när säljaren insåg att skambud var det som kom.Vad då "nej"? Det är ju uppenbarligen jag som har rätt, eftersom SR250 säljs snabbt oavsett priset. Alla gubbar vill ju ha en sån vid sommarstugan.
Såja såja, inte hetsa upp sej. Du har rätt, den har nog ett stort begvärde... Som vedklyv.Vad då "nej"? Det är ju uppenbarligen jag som har rätt, eftersom SR250 säljs snabbt oavsett priset. Alla gubbar vill ju ha en sån vid sommarstugan.
NejVad då "nej"? Det är ju uppenbarligen jag som har rätt, eftersom SR250 säljs snabbt oavsett priset. Alla gubbar vill ju ha en sån vid sommarstugan.
Bezzecchi segrade i Qatar – Marquez ett steg närmare titeln Marco Bezzec...
Under EICMA-mässan i Milano presenterar Harley-Davidson de kommande daga...
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...