Tackar! Väldigt trevlig hoj att köra, har inte hunnit mer än från firman och hem. Men semestern startar nästa vecka.Grattis! Går den fint?![]()
Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Tackar! Väldigt trevlig hoj att köra, har inte hunnit mer än från firman och hem. Men semestern startar nästa vecka.Grattis! Går den fint?![]()
Tack och bock!Grattis som fan och välkommen till "klubben"
Tackar! Väldigt trevlig hoj att köra, har inte hunnit mer än från firman och hem. Men semestern startar nästa vecka.Sitter Akra helsystem på, så det låter inte helt fel heller.
Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
Tackar! Väldigt trevlig hoj att köra, har inte hunnit mer än från firman och hem. Men semestern startar nästa vecka.Sitter Akra helsystem på, så det låter inte helt fel heller.
Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
Grattis själv, sjukt nöjd hittills.Började även jag semestern med en likadan hoj å färg som du, dock inget akra. Grattis!![]()
. Har bara pendlat till jobb o gym hittills, ingen nöjes körning. Men snart börjar ju semestern!hur många mil har ni lyckas få ihop på era hojar i år?
min har rullat en bit över 160mil och ska in på sin första service imorgon![]()
Är det någon som köpt andra backspeglar till sin MT09?
Funderar på dessa http://www.ebay.com/itm/1-Pair-7-8-22mm-Motorcycle-Rear-View-Black-Handle-Bar-End-Side-Rearview-Mirrors-/112330280971?epid=22003947157&hash=item1a2768100b:g:15gAAOSwTuJYwVtW&vxp=mtr.
Tycker det är lite svårt att se bakom mig så man får vrida på sig och hålla på för att se förbi axlarna/armarna. Dessa kommer lite längre ut så det borde gå lättare.
Någon som hittat ännu snyggare styrändesbackspeglar?
Någon som fixat usb-adapter på sin 2017?


A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...