beställ cat-ersättningsrör också, så får du fritt flöde
Var finns det?? Vill ha!!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
beställ cat-ersättningsrör också, så får du fritt flöde
Arrow e ju snygga, lite "original look" så det är nog något sådant jag vill ha =) Crashpuckar finns (tror jag) det är som typ runda rör som sticker ut 1-2 dm på varje sida, har inte kollat så noga, men de sitter nog på ramen (tror jag som sagt).
Jag måste kolla lite på Slipons, får se vad som är snyggast, har sett en del videos på youtube och en del ser ju förjävliga ut, skall kolla på GPR med =)
Kommer inte ihåg om jag skrev det eller om någon skrivit det men som du kanske förstår är det inte helt enkelt att montera slipons med dämparen under sadeln, man får montera ner sidokåpor, domdär handtagen för passageraren, där baklyktan sitter monterad, sedan lossa kåpan till originaldämparen, och skruva loss megaklumpen till ljuddämpare som sitter på original, därefter är det bara att skruva på sliponsen osv.. finns säkert nån youtubevideo.![]()
|
|
Stabilt läge på Gotland Ring!
Den trista dispyten om ägan... |
|
|
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX
Ducati lanserar serviceinte... |
|
|
Oro för batteriet
Batteriet oroar mest – men ... |
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Bike-Dagarna har öppnat!
Vinn en airbagväst från Dai... |
|
|
H-D Pan America 1250 Limited provkörd
I nummer 5 av Allt om MC ko... |
|
|
Custom Bike Show den 6e juni.
När Twin Club MC i Norrtälj... |
|
|
Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo
Mötets ordförande Anna Iwar... |
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride
Den 17 maj är det åter dags... |