Dropdead
Guest
Jag inte bara log, jag fullkomligen började gapskratta högt och ljudligt när jag fick se den här bilden:
...men så är jag jävligt lättroad också.
...men så är jag jävligt lättroad också.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Rf Racing skrev:2588680När jag fick reda på att killen vi ska lana hos ikväll bjuder på öl![]()

Gabor skrev:2588676Jag log när jag vaknade, såg ansiktet på min älskling, sovandes så djupt.
OLJEKYLD GSXR skrev:2588717Har du hojen i sängen eller sover du i garaget?
Alla söta vänner som bryr sig om mig. För att jag är singel och stark, för mina underbara katter som alltid vill gosa. Listan kan göras huuuur lång som helst.
Nursey skrev:2588272Fan vad skönt..för det var väl lite tungt där i början va? Kuul![]()
OLJEKYLD GSXR skrev:2588518Jag log nog första gången idag när jag var ute med kamphunden och han hittade en en mycket intressant fläck som han skulle nosa och slicka på, troligen var det någon snygg tik som hade kissat där. Han ville inte gå därifrån och när jag drog lite i kopplet så lade han sig ner platt på magen i snön och fortsatte slicka, samtidigt som han spjärnade emot allt vad han orkade med sina små tjocka ben. Tillslut fick han ge sig, hans pappa är starkare![]()
Skrek barnet fan?Kia skrev:2588886Jag log när jag läste inläggen i den här tråden....![]()
Å så log jag när jag hörde ett av mina barn skrika: "Kia, Jesus har spytt på mattan... fan va äckligt....!!!"![]()
Naaawww, vilken sköning. Pappa upp i dagen?Nettan skrev:2588907Som vanligt...vår son Mathias som nyss fyllt 1 år. Han får mej att le varje dag och oftast flera ggr oxå. kram på er alla och ha en trevlig Halloween helg. Nettan

Rätt stavning och allt!!.. Var inte orolig!Nettan skrev:2588907Som vanligt...vår son Mathias som nyss fyllt 1 år. Han får mej att le varje dag och oftast flera ggr oxå. kram på er alla och ha en trevlig Halloween helg. Nettan
hållundan skrev:2588913Skrek barnet fan?


Om du går in på msn kan jag berätta en sak som får dig att leNursey skrev:2588988Alltså..jag vete fan vart det gick fel men bara för att jag var sådär Prozac lycklig i morse så har ALLT gått åt helvete idag..så nu skall jag läsa om alla saker som fått er att le..så kanske jag kan le igen...annars kommer lilla valpen ikväll..då kan man använda den som näsduk![]()

Kia skrev:2588922Jaaa, tyvärr har de sånt språkbruk här....
Pappans fel...![]()
Nursey skrev:2588988Alltså..jag vete fan vart det gick fel men bara för att jag var sådär Prozac lycklig i morse så har ALLT gått åt helvete idag..så nu skall jag läsa om alla saker som fått er att le..så kanske jag kan le igen...annars kommer lilla valpen ikväll..då kan man använda den som näsduk![]()
|
|
Honda V3R 900 E-Compressor
Honda V3R 900 E-Compressor ... |
|
|
Indian Concept Girder – En framtidsvision?
Indian Concept Girder är en... |
|
|
Yamaha R7 får stor uppgradering!
Yamaha R7 får en nängd uppg... |
|
|
BMW F 450 GS för prisvärda äventyr
BMW presenterade den länge ... |
|
|
BSA Thunderbold avtäckt på EICMA
BSA har avtäckt sin fjärde ... |
|
|
ExploreBike: Lerigt Gotland Grand National
Årets Gotland Grand Nationa... |
|
|
Nytt om H-D Bagger-Världscupen
Under en presskonferens på ... |
|
BMW F 450 GS ”Din bästa kompis”
Screenshot Nya BMW F 450... |
|
|
|
Nya MV Agusta Brutale 800
MV Agusta Brutale har länge... |
|
|
YAMAHA Tracer 7 OCH Tracer 7 GT Y-AMT
Inför 2026 uppdateras maski... |