Vad fick dig att le idag?

Gabor skrev:
2589016 Jäv-la skitsnack, inte f*n i Helv-Te skulle ungdj_Ävl snacka så där, inte hemma hos mig i alla fall, måste bero på en yttre imulskälla , från någon som svär så in i hel-te utan att fatta ett skit själv.....:tummenupp :D


Nu fick du mig att le igen.... :pannkyss
 
Log när jag såg rakt ned i min kvinnliga kollegas uppknäppta blus på jobbet.......:tuttar

Jösses vad lätt man tappar koncentrationen på jobbet.
 
Nettan skrev:
2588907 Som vanligt...vår son Mathias som nyss fyllt 1 år. Han får mej att le varje dag och oftast flera ggr oxå. kram på er alla och ha en trevlig Halloween helg. Nettan

Jag har inte lett på hela dagen men nu när jag såg den där lilla charmknutten kan man ju inte hjälpa att le..

SÖT!
 
jag själv då jag bruka tönta mig på jobbet för o få andra glada.. :)
 
Nyss log jag för att jag tänkte på ett gäng ninjor jag mötte när jag åkte hem från jobbet nu ikväll. Ett par utklädda killar i 20-årsåldern sprang omkring och gjorde karatehopp och annat ninjalikt när jag skulle släppa över dem på övergångsstället tidigare, att jag blev så sprudlans glad och log hela vägen hem. :)
 
La ihop och glaserade tårtan till min killes födelsedag imorron, log när han sa att han tyckte den såg fin ut och då har jag ju inte garnerat den ännu :)
 
AndreasNo skrev:
2589851 kanske ska skippa de då så du inte förstår den :D
naaaaj! den kommer bli så himla fin imorron.
life sucks men jag öser energi över en tårta :va
 
AndreasNo skrev:
2589856 ja de e konstigt va man lägger sin energi på...
japp. men om jag får se min älskling glad över sina paket och mumsa på tårtan så kommer ja le imorgon oxå.:) så fabian ta tårtan om den inte blir god.
 
Jag är onykter men inte blir det bättre av det. hah.
 
Nyheter
Buell 1190 Super Cruiser rullar av linan

Screenshot När Buell för...

Nytt världsrekord:”highchair wheelie” i 204 km/h

Den brittiske stuntföraren ...

Stora Motorcykelkatalogen 2026

Nu har vi öppnat förbeställ...

Nya Panigale V4 R: Ducatis nya högfartsvapen

Nya Panigale V4 R har senas...

Vilken otrolig comeback!

Spanjoren Marc Marquez full...

Indian slår rekord på Bonneville Salt Flats

Ända sedan INDIAN MOTORCYCL...

Nya Ducati Panigale V4 R

Ducati har nu lanserat nya ...

Eldrivna Honda WN7

Honda WN7 Honda har pres...

Stark Varg EX, en smygande ninja!

Nu har jag och Varg EX hunn...

BMW presenterar Vision CE

I samband med IAA Mobility ...

Back
Top