Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Någon som har koll på vilka däck som satt på K3:an original ?
Jag har handlat kåpor m.m. till min Gixxer hos NGC (http://ngc-racing.se). Bra prylar till bra priser tycker jag.Vart hittar man kåpor, ramskydd m.m till bra priser samt bra SAKER..???
Jag har handlat kåpor m.m. till min Gixxer hos NGC (http://ngc-racing.se). Bra prylar till bra priser tycker jag.
NGC EvoVilka köpte du då?
NGC Evo
Det är nog lättare att räkna upp vilka delar som är lika mellan K6 och K7. Det mesta är uppdaterat som t ex motor, ram och kåpor.Hej! Jag undrar om nån kan svara mig på vad skillnaden är på en k6 och en k7?
Det är nog lättare att räkna upp vilka delar som är lika mellan K6 och K7. Det mesta är uppdaterat som t ex motor, ram och kåpor.
Sen om alla uppdateringar är till det bättre tvista di lärde om fortfarandeOk det är så mycket
Vet du hur k5ochk6 är ? finns det några "kända" fel el dyl, Om man ska titta efter nåt spec när man köper? funderar på att byta från R1-05 till k6 el honda 1000rr
![]()
Jag kan bara inte låta bli:tjena k-man . köpte just igår en -01 gixxer 1000.. tror det kommer vara en kanon hoj för mig i sommar.. har redan stora funderingar på turbo kitt och har inte ens kört 1000 tidigare .. men men .. har bra kontakt me marklund him self så ... har du kört nån 01a sj ..???
Jag kan bara inte låta bli:
Välkommen till "Suzuki GSX-R1000 K5/K6 tråden"-tråden![]()
![]()
tjena k-man . köpte just igår en -01 gixxer 1000.. tror det kommer vara en kanon hoj för mig i sommar.. har redan stora funderingar på turbo kitt och har inte ens kört 1000 tidigare .. men men .. har bra kontakt me marklund him self så ... har du kört nån 01a sj ..???
gjort lite moddar på hojen nu, andra trattar och nytt system..
Saaatan i gatan vad den går, och jag som inte ens mappat om den..
Mellanregistret e ju sjukare än någonsin..
Blir ju blött i byxan varje gång man gasar på 2-3-4 vx..
Mums..
Fråga: Vars är trattarna köpta och till vilket pris?
e-bukten och fick betala 850 spänn för velocity stacks som dom verkar heta..
finns även i plast också såg jag...
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Richa blickar framåt mot 70 år i branschen
Bike var på plats på Richa ... |