Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Är det någonting som ska lanseras alltså? Eller var det bara en kul grej en regnig förmiddag?Swedie skrev:2604595det finns en wap-version som är helt clean, men det är liten bug i det hela (det kopplas till profilen, och sen när du ska byta tillbaka blir det lite fel).
Swedie skrev:2604595det finns en wap-version som är helt clean, men det är liten bug i det hela (det kopplas till profilen, och sen när du ska byta tillbaka blir det lite fel).
Japp, så kör jag, men det blir abnorma datamängder, dvs ganska dyrt i längden, å det tar lite väl mycket tid ibland, naturligtvis beroende på vilken uppkoppling man kommer åt. Tack å lov är det många som inte låser sina WiFi-nätStrongliquid skrev:2604643Eller så kör man "vanliga" sporthoj genom nån mini-läsare, typ opera mini.
http://www.opera.com/products/mobile/operamini/
funkar klockrent.
![]()
Hoztic skrev:2604648Japp, så kör jag, men det blir abnorma datamängder, dvs ganska dyrt i längden, å det tar lite väl mycket tid ibland, naturligtvis beroende på vilken uppkoppling man kommer åt. Tack å lov är det många som inte låser sina WiFi-nät![]()
Noll-Koll skrev:2604649Tanka hem Opera mini till telefonen via wap, så funkar alla websidor till mobilen. Funkar klockrent, surfar med mobilen nuOm du bara har vanlig wap, så gå in på Googles wapsök, sök operamini, och ladda hem. Allt instalerar sig själv
![]()
Har gjort en ändring nu, se om inte åäö stämmer nu.UrbanTiger skrev:2609854Forumet ser ut som skit i Palm LifeDrive. Använder den browser som följde med (Blazer). Funkar kanon på ett annat mindre kännt forum.
Det går inte att logga in på SH tex. sen blir det spagettitext utan åäö...
UrbanTiger skrev:2609854Forumet ser ut som skit i Palm LifeDrive. Använder den browser som följde med (Blazer). Funkar kanon på ett annat mindre kännt forum.
Det beror garanterat på att dom använder olika teckentabeller. Dom 127 första tecknen är lika, men sen skiljer det rätt så friskt mellan olika teckentabeller när det gäller olika specialtecken. Det är därför som det ser bra ut när du kollar på första inlägget, men jag misstänker att alla andra, bla det här, ser knasigt ut med åäöÅÄÖ?UrbanTiger skrev:2610583Nu gick det bra att logga in men åäö funkar inte pÃ¥ skärmen.
Första inlägget i denna tråden är läsbar. Förmodligen detta inlägg också.
funkar det till en SE W800i eller måste man ha 3G?Noll-Koll skrev:2604649Tanka hem Opera mini till telefonen via wap, så funkar alla websidor till mobilen. Funkar klockrent, surfar med mobilen nuOm du bara har vanlig wap, så gå in på Googles wapsök, sök operamini, och ladda hem. Allt instalerar sig själv
![]()

|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |
|
|
Bilder från DGR 2026
Den 17 maj kördes The Disti... |
|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |