Scuba diver
Dansken ......
1) Alicia
2) Stefan
3) Lasse
4) Jannica
5) Hampus
6) Palle (mig)
7) ....
8) osv....
2) Stefan
3) Lasse
4) Jannica
5) Hampus
6) Palle (mig)
7) ....
8) osv....
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
1) Alicia
2) Stefan
3) Lasse
4) Jannica
5) Hampus
6) Palle (mig)
7) Tingen
8) osv....

ni blir aldrig av med mig. när ni sitter på nån fest om 20år så kommer ni att säga "kommer ni ihåg den där galne guten han som aldrig kom i mål"![]()
ni blir aldrig av med mig. när ni sitter på nån fest om 20år så kommer ni att säga "kommer ni ihåg den där galne guten han som aldrig kom i mål"![]()

ni blir aldrig av med mig. när ni sitter på nån fest om 20år så kommer ni att säga "kommer ni ihåg den där galne guten han som aldrig kom i mål"![]()
2 x tävling och fortfarende inte kommet i mål ??? Jag har tittat på listen och kan inte se du har noen points ??![]()
Trots 24 timmars mekmöjlighet så har det i de här fallen inte räckt till för att få Tingens hoj i mål.![]()
(nu kommer jeg sikkert ikke i mål)Hoppas att det ramlar in anmälningar till racet på Knutstorp nästa vecka när löningen kommer.
Hoppas på sol och ett bra race. Sen håller jag tummarna för mig själv att jag kommer för Depåbitchen så att jag håller min plats i totalen och kommer upp före Sege![]()
.
Hmm kanske inte så troligt. Kom in i tält #63 på Lördag, vi bjuder på kaffe med droppni blir aldrig av med mig. när ni sitter på nån fest om 20år så kommer ni att säga "kommer ni ihåg den där galne guten han som aldrig kom i mål"![]()

Jag hinner inte skruva isär och fixa min Aprilia till Knutstorp. Om någon som inte kan deltaga mot formodan har lust at hyra ut sin Aprilia till racet så är jag rätt motiverad att hyra den fredag-lördag. Deal med hyra plus 100% betalning av eventuella skador. Jag har fälgar o däck själv.
Min hoj är inte såld än, så de e bara att hämta!Fast den är nog kanske lite långt bort?..
Hejsan Anneli. Tja det är lite långt från Köpenhamn till Stockholmstrakten. Plus jag tänkte bara låna en 250, inte köpa. Jag har ju en bra 250 tycker jag. En cylinder har bara skurit. Och jag har inte haft tid att checka cylle o kolv ännu.
Vad ska du göra när du säljer din? Annan klass, eller sluta?
/Kris
Jäklar vilket erbjudande Anneli, du är bra snäll du!!!!
Tråkigt med kroppen dock.
Kram.
Åsa.
Är vi för många för att slå ihop BOTT och SP?
25 stycken anmälda enligt startlistan.
Hade varit nice att få mer än 20 minuter på lördagen.
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |
|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |
|
|
Nytt från Halvarssons: Mora V2
Halvarssons nya Mora V2 är ... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |