Singeltråden

Jag tror att jag måste börja träna mer eller något sådant så att jag får upp min testosteronhalt i blodet.

Jag har ägnat en hel del tid åt att sitta och fundera på vilken färg jag ska köpa på TV-bänken till nya lägenheten så att den matchar färgen på mina högtalare. Det kan inte vara nyttigt att sitta och fundera på sådant, vad ska jag göra åt det? Finns det terapi som hjälper mot det? :D

Nej det låter normalt.
Jag hade en period med mycket träning ett tag när jag bodde hos mor. Det sorgliga i det var inte bara att jag som vuxen bodde med mor utan även att rummet luktade tonårskillrum. Bedömt p.g.a. ökad testosteronproduktion. Sen blev jag flintis. Balansera är bra gissar jag:crash
 

Fasen också. Då gäller det alltså att hitta på något riktigt manligt för att kompensera, hmmm, får nog fundera lite på vad jag ska göra för något manligt. Jag kanske kan parkera hojen i vardagsrummet, jag får ju ganska gått om plats efter 1 mars.
 
Fasen också. Då gäller det alltså att hitta på något riktigt manligt för att kompensera, hmmm, får nog fundera lite på vad jag ska göra för något manligt. Jag kanske kan parkera hojen i vardagsrummet, jag får ju ganska gått om plats efter 1 mars.

För att du vill vara som jag? En riktig man? :rofl
 
*/ ?>
Nyheter
KTM uppdaterar sin elhoj

Pressrelease från KTM: ...

Verksamheten säkrad på Gotland Ring!

Det har varit många turer k...

Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen

Med anledning av Ducatis 10...

Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!

Just nu återhämtar vi oss p...

Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!

Just nu är vi mitt i provkö...

Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!

Just nu är Bike på plats på...

Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen

Screenshot I samband med...

CTEK visar upp ny laddare och ”booster”

CTEK NXT 5 Nu börjar sol...

Vi provkör nya H-D-modeller

Allt om MC åkte till Malaga...

IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras

EURO MOTO ersätter inte IDM...

Back
Top