Singeltråden

Pincett var en euphemism för liten snopp, ifall du missade det. :)

Jag tror Kärringen som började prata om pincett har blandat ihop det lite. Ska man förolämpa någon i detta sammanhang med pincett tror jag det korrekta sättet att göra det på är att säga följande:

"Den lilla du har får man väl locka fram med en sockerbit för att kunna få tag om den med en pincett".
 
Det råkar finnas ett faktum att tjejer känner press av att vara helt lenrakade och inte ha några inflammerade hårsäckar och ett par rediga tuttar.
Ska jag nämna pressen i att ta den gigantiska dolmen i alla existerande hål?


(Djuriska läten överlämnar jag till någon annan då min hörsel är helt uppfucked, men jag låter nog mina bukesystrar kommentera den biten ifall det finns ett behov av det *STÖÖÖÖÖÖN*)


OCH HÄR SAKNAR JAG ÄNGEL-SMILEYN!!!

Skillnaden är väl den att det är något tjejjerna skapat åt sig själva.
Porrstjrärne "idealet" är ju faktiskt rätt gräsligt. :3freak

Jag gillar faktiskt helt normala tjejjer, fast det är ju dokumenterat att där finns nått fel med mig. :hihi

Här har du din ängel: :angel
 
Skillnaden är väl den att det är något tjejjerna skapat åt sig själva.
Porrstjrärne "idealet" är ju faktiskt rätt gräsligt. :3freak

Jag gillar faktiskt helt normala tjejjer, fast det är ju dokumenterat att där finns nått fel med mig. :hihi

Här har du din ängel: :angel

Åh vilken fin ängel. Tyvärr fel ängel :p

Porrstjärneidealet kanske inte behöver vara utseendebaserat egentligen. Felet är mest i att dagens unga tjejer inte har en bra självkänsla och ställer upp på saker de inte vill göra egentligen bara för de inte vill ses som tråkiga. I dagens syn på sex ska det vara hypat på nåt vis (även om det är mer avslappnat och mindre tabu med lite utsvängningar utöver vaniljsexet). Det är iallafall min erfarenhet jämfört med när jag själv var yngre, man ska kunna ta den i tvåan och de som inte gillar det är tråkiga. Rätt sorgligt egentligen, för att inte tala om destruktivt.
 
Nyheter
ZX Moto gör en Honda-lik retromodell

Screenshot Titta bakåt u...

Nya Ducati Multistrada V4 Rally

Pressrelease från Ducati (B...

MV Agusta bekräftar ny Brutale

MV Agusta har avslöjat en d...

Yamaha rekordsatsar på GGN

När världens största enduro...

Buell 1190 Super Cruiser rullar av linan

Screenshot När Buell för...

Nytt världsrekord:”highchair wheelie” i 204 km/h

Den brittiske stuntföraren ...

Stora Motorcykelkatalogen 2026

Nu har vi öppnat förbeställ...

Nya Panigale V4 R: Ducatis nya högfartsvapen

Nya Panigale V4 R har senas...

Vilken otrolig comeback!

Spanjoren Marc Marquez full...

Indian slår rekord på Bonneville Salt Flats

Ända sedan INDIAN MOTORCYCL...

Back
Top