Singel liv hela helgen

Skit du i de med särskrivningen , moralkärring! :arsele

Lyckad fest mycket öl mycket rock , dock så kom det massa tjejer men
det var ju bara att skita i dom och beté sig som bara grabbar kan hheehe
full som fan nu ska sovas.....

"moralkärring" Det var faktiskt kul! Det är nog första gången jag fått sådan kritik. De ggr jag hittills i livet gått min omgivning på nerverna har det rört motsatsen :D

Jag tyckte mest att rubriken var lite gullig, singel "hela helgen"!! :D

Hoppas ni hade kul iaf !
 
Last edited:
Killfest så är det allmänt halvaccepterat att släpa med respektive om hon insisterar (d v s har kontrollbehov).

Skulle min tjej ens få för sig något dylikt så skulle hon få sova på hotell kommande dagar. Killfest är killfest, den kille som bryter mot det åker ut. Tjejen likaså, om hon inte har med sig en strippstång och är inoljad. Och snygg såklart.
 
Jag kan säga såhär, jag har alltid varit godkänd att följa med på killfester för jag gillar att snacka motorer, bilar osv.

Haha, det är iofs sant. I de killgäng jag ingått i genom åren har det ofta ingått en eller annan tjej ungefär på de premisserna. Jag antar att killar som är tokintresserade av vad som nu diskuteras på tjejmiddagar kan vara lika välkomna på dessa... men jag tror det är tunnare med kandidater?

Som alltid, människor är individer i första hand. Grupptillhörighet i olika sammanhang baserat på annat än personliga egenskaper är alltid en tolkningsfråga. :)
 
Hårdrock, två dunkar hemkört och några hinkar att barfa i så är kvällen räddad :tummenupp Värmlandsgroggar med lite smak och en go soffa att fyllna till i är kalas :fyllisar Man kan ju glo på naturfilm också... :hihi
 
Ni kan ju köra lite svenskalektioner också..& lära er att singelliv är ett ord....

Och i slutet av en mening sätter vi en punkt.:rolleyes:

Jag brukar åka på spa och då får killen lite egentid (vilket jag tycker att man ska unna sig i ett förhållande), ett tips till er som vill få en helg fri från :tuttar .
 
Last edited:
Nyheter
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anor...

Nisse Hedlund bortgången

Den legendariske motorkonst...

En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Back
Top