Esquire
Möjligen en smula excentrisk emellanåt.
Men det är väl inte Swedie som äger Sporthoj längre? Utan Sporthoj ägs väl av Hjemmet Mortensen med Swedie som ansvarig för driften?Förstår allvarligt inte problemet, är Swedie en snål jävel eller varför blir aldrig sporthoj lika snabbt som andra forum? Reklamintäkterna måste ju vara rätt rejäla, och besöksmängden med så att få fram pengar kan ju inte vara jättesvårt.
Investera i bättre servrar eller byt bolag, är inte alls tekniskt insatt så vet inte vad problemet kan vara men något måste det ju gå att göra åt saken.
Blir förbannat trött på att sh ska gå så sakta!!!![]()
Något som jag har funderat över: Körs det inte säkerhetskopiering av forumet längre? Förut brukade Sporthoj stängas ner varje dygn från 04:00 och en stund framåt (har iaf för mig det var pga säkerhetskopiering). Men det har det inte gjort de senaste veckorna.
