RR Träning Sviestad 2007

Här är några av mina bilder. Var bara där ett och ett halvt pass. Inga mästerverk den dagen för jag var enbart ute och testade och lekte. Lite snabbis mellan två tvättmaskiner för avkoppling. Bara ta för sig och ladda hem om nåt faller i smaken. De i albumet i länken är helt rakt ur kameran.

Har 10 bilder till men de ska jag editera först. De kommer inte upp snabbare för nån frågar, om de ens kommer upp alls..

http://babbabar.se/img/rr/sviestad/rr20070828/
 
Imorgon så rullar vi igen.

klockan 18.00

11 grader nordlig vind 4m/s
sol med lite moln

ses där^^,
 
Last edited:
får ta med en radio ut och säga till om du vurpar ;)

Jag ska tyvärr inte köra själv. Det är jag som är grindvakt liksom i tisdags. Då var det inga funkisar på någon postering. Det känns Inge vidare att släppa ut en grupp under de premisserna. Jag hoppas det dyker upp någon i morgon som är sugen på att vifta lite flagg.
 
Jag ska tyvärr inte köra själv. Det är jag som är grindvakt liksom i tisdags. Då var det inga funkisar på någon postering. Det känns Inge vidare att släppa ut en grupp under de premisserna. Jag hoppas det dyker upp någon i morgon som är sugen på att vifta lite flagg.

Tyvärr tar nog många av funkisarna licens i morn. Men det brukar gå bra utan även om det känns bättre med folk runt banan. :)
 
Nu skiner solen.... Vilka kommer ikväll?


Maxmål efter träningen är obligatoriskt!
 
Inte så mycket sol i kväll, regn och förbannat kallt! Men att man har licens nu värmer gott! :banana
 
Ingen som var där och fotade igårr?
Vore kul me lite bilder :yoparty
 
jag kollar hojen efter krachen igår (ramen motorn och öhlinarna )är hela iallafall

alltid nåt:huvet missar km:et fördelen är att det blir nog hojbyte:tummenupp
 
*/ ?>
Nyheter
Ducati DesertX 2026

Ducati DesertX 2026 – ännu ...

KTM firar 100 år av 6DAYS

KTM firar 100 år av 6DAYS® ...

Snabbladdad ny 94-hästars elhoj

BBM Hiro – ett helt nyutvec...

KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design

Efter flera decennier tills...

Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni

Retro möter racing – Ducati...

Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026

Voge DS 800 X Rally är en n...

Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik

Harley-Davidson fortsätter ...

KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?

KTM:s mellanklassraket får ...

Nytt från Halvarssons: Mora V2

Halvarssons nya Mora V2 är ...

Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

Back
Top