Ojojojoj....![]()
Jag var snabbare på torpet, men långsammare på falken och Gåsen. Dags att jämna ut lite

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ojojojoj....![]()

Det bästa är om ni kommer före 21.00 så ni kan skriva in er, annars löser vi säker detta på något vis.Frågan är när grindarna är öppna / stängda!
Undrar jag med kan man komma vi 10 på torsdag kväll? eller får man inte komma in på området då?
/ OSkar
Ps ställ den på kylning! Ds
Det bästa är om ni kommer före 21.00 så ni kan skriva in er, annars löser vi säker detta på något vis.
Hoho, jag läste precis tidsschemat för nästa Supermoto-SM i Linköping. Vi är 4 klasser som kör och vi har 8 pass var under lördag och söndag. Samtliga kör kval och 2 finaler på söndagen. För det får jag i Open betala 400 kr (träning) + 500 kr (Tävling) Stackars oss
Så ni som ledsnar på mycket pengar och lite tid för roadracing är välkomna över till mer köra än man orkar för priset av en dag almänhetens åkning på bana![]()
Kan man ju inte jämföra ens, att lalla runt med en fot i marken på en trött stånka kan väl inte vara kul![]()
Hur gick det ?Jag hittar inte heller någon startlista, ska kolla upp det på mötet ikväll![]()
Jodå det lär komma upp en lista snart enligt uppgifter, mer än 154 anmälda borgar för en trevlig helgHur gick det ?
Jodå det lär komma upp en lista snart enligt uppgifter, mer än 154 anmälda borgar för en trevlig helg![]()


man blir ju lite avundsjuk på er göttegrisar![]()

Ska kolla med Jorpan om jag kan låna hans husvagns slicks till busvagnen, annars hinner jag aldrig från götet på 2 timmar!

Jag avanmälde mig för ett tag sedan men fick ändå en startbekräftelse via mail idag.
Då måste du köra!!

Nån som hittat startlistan på Hyllinges hemsida? Skulle finnas där from 3/8 enligt startbekräftelsen.





|
|
Framtidens hjälmar är här!
Bland finesserna finns ljus... |
|
Öhlins, som under många år ... |
|
|
|
Bridgestone lanserar nytt sportdäck
Bridgestone har presenterat... |
|
|
Ny Suzuki-importör
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
Suzuki byter importör!
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
MotoGP-säsongen avslutas i stor stil
Den traditionella finalbild... |
|
|
Återkallelse av KTM 125, 250, 390 och 990 DUKE-modeller från årsmodell 2024
Är din KTM bland dem som sk... |
|
|
Nordic Sport & Event sammanfattar 2025 års GGN
Pressrelease; Visby, 2025-1... |
|
|
2026 års YAMAHA XSR900 GP
Yamahas Sport Heritage-seri... |
|
|
Yamaha firar 70 år med klassiska Supersport-färger
Yamaha Motor firar sitt 70-... |