Nyteknik
Bannad
-> Bakdäcket ser ju med sin enorma profil ut som ett j-a bildäck.Neutral skrev:Jag roade mig med att kolla -86 års modeller då det begav sig och hittade alla kombinationer:
GPZ600R: 16/16

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
-> Bakdäcket ser ju med sin enorma profil ut som ett j-a bildäck.Neutral skrev:Jag roade mig med att kolla -86 års modeller då det begav sig och hittade alla kombinationer:
GPZ600R: 16/16
Rossis däck såg inte bra ut heller. Nu med allt chattergnäll och balongdäck så får han väl sparken snart.Nyteknik skrev:-> Bakdäcket ser ju med sin enorma profil ut som ett j-a bildäck.![]()
and Max Biaggi, all of whom took charge of showing HRC the best route to follow in terms of development.
Gustav O skrev:I'm not very happy. I expected to be faster and to have things under control...
Axxexs skrev:På testerna i Sepang så var det flera förare som försökte ta rygg på Rossi när han var ute på banan. Rossi blev rätt sur över detta att han inte fick köra själv och han visade det tydligast mot Hopper, som var en som försökte ta rygg efter honnom, genom attt sparka åt honnom och visa ett vist finger..
sandstream skrev:Regn verkar ha "sabbat" sista dagen:
http://www.motogp.com/en/motogp/news_info/news_info_16028_1.htm?menu=home
Kunde de inte ha ställt honom på en pall åtminstone![]()
Zilversurfer skrev:Det är bara så härligt att se första dagens träning, Rossi, Edwards och Checa i topp 3. Och Hopkins 4:e plats
Visas väl på www.motogp.com om man har betalat.Gottis skrev:Va vart såg du det någonstans TV ???
Tur det eftersom Chrille Förmulad harvar i bottenträsket med Cardoso och Ellison.Zilversurfer skrev:Och Hopkins 4:e plats
Vermeulen körde i mål som sjua (eller så) i sitt enda inhopp i MotoGP förra året. På en Honda. Är hans nuvarande placering ett tecken på:RedBaron skrev:Tur det eftersom Chrille Förmulad harvar i bottenträsket med Cardoso och Ellison.
Frågan är felställd. Han körde två lopp och blev elva i bäggeNyteknik skrev:Vermeulen körde i mål som sjua (eller så) i sitt enda inhopp i MotoGP förra året. På en Honda. Är hans nuvarande placering ett tecken på:
• Hur enormt dålig Suzukin är
• Att han hade tur i sitt inhopp förra året
• Hur underskattad Hopkins är
Dessutom spöade han Skägget. Gud förbjude.Nyteknik skrev:Vermeulen körde i mål som sjua (eller så) i sitt enda inhopp i MotoGP förra året. På en Honda. Är hans nuvarande placering ett tecken på:
• Hur enormt dålig Suzukin är
• Att han hade tur i sitt inhopp förra året
• Hur underskattad Hopkins är
Nyteknik skrev:Vermeulen körde i mål som sjua (eller så) i sitt enda inhopp i MotoGP förra året. På en Honda. Är hans nuvarande placering ett tecken på:
• Hur enormt dålig Suzukin är
• Att han hade tur i sitt inhopp förra året
• Hur underskattad Hopkins är
Första gången på banan för CV så ge honom ett par dagar innan ni sågar honom totalt.RedBaron skrev:Tur det eftersom Chrille Förmulad harvar i bottenträsket med Cardoso och Ellison.
![]() |
BMW presenterar Vision CE
I samband med IAA Mobility ... |
Honda lanserar elmotorcykeln WN7
Honda har presenterat eldri... |
|
Nicky Hayden-specialversion – såld för 2,5 miljoner
En exklusiv motorcykel med ... |
|
![]() |
BMW Motorrad Vision CE
På IAA Mobility 2025-mässan... |
![]() |
Höstrusch för våra fotografer
Inte bara sommarmånaderna, ... |
![]() |
Jonathan Rea avslutar sin racingkarriär
Efter nästan två decennier ... |
![]() |
Yamaha debuterar med V4 i MotoGP
Yamaha har meddelat att för... |
![]() |
Hojmys i Ugglans Park
Ända sedan början av 90-tal... |
![]() |
MC-mässan 2026
MC-Mässan är tillbaka 23–25... |
![]() |
Bike kör Stark Varg EX!
Under hösten kommer Bike gö... |