Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jahapp, Marc bryter säsongen för en fjärde operation, då han inte kan köra på den nivå han vill. Tydligen måste den göras med extern fixering denna gången om jag fattar det rätt. Marc säger också att han inte vet när han kommer tillbaka.Kommentatorerna nämnde operation, samtidigt som de sa att de inte hade någon aning vad ämnet var.
Kanske ska HRC anordna moppesafari mellan vingårdar i Toscana. Det hade varit nått, kanske att de blivit överfallna av gula supporters.![]()
Aj fan, men det låg väl på lut.Jahapp, Marc bryter säsongen för en fjärde operation, då han inte kan köra på den nivå han vill. Tydligen måste den göras med extern fixering denna gången om jag fattar det rätt. Marc säger också att han inte vet när han kommer tillbaka.
Frågan är ju också OM han kommer tillbaka…
Gissar på Bradl från början iaf.…Och varför frågade ingen vem som kör istället? Eller ställdes den frågan?
Ibland släpar eftersändningen väldigt mycket, men enligt appen så finns racet där iaf.2h 42 minuter sedan racestart och ingen eftersändning står att finna på motogp.com
det känns inte bra. Har något hänt?
Jag tittade inte längre än till direktsändning av MotoGP loppet och då var allt väl. Pecco Qvarten och Aleix sprejade varandra med Prosecco och var hur glada som helst.2h 42 minuter sedan racestart och ingen eftersändning står att finna på motogp.com
det känns inte bra. Har något hänt?
2h 42 minuter sedan racestart och ingen eftersändning står att finna på motogp.com
det känns inte bra. Har något hänt?
Låter som att vi såg olika race.Sorglig tillställning dagens MotoGP!
Åka snyggt i en lång rad, lika spännande att se på som en SMC-utflykt.
Här är Jacks start men Ducatis nya gräsklippartillsats...Lite dåligt med repriser på incidenterna idag. Undra vad som hände med Miller i starten tex, Såg ut som han blev uttryckt på gräset i 300 blås. ?
Du vet att Viñales inte kört Yamaha på snart ett år?Banjon håller sig på hjulen med den röda faran och kör en Lorenzo hela vägen i mål!
Quarten visar varför han är världsmästare, jo för han får till en andraplats en dålig dag när han inte är nöjd med hojen. Morbidelli och Vinalez harvar/harvade i botten samtidigt som Quarten kör yamman i topp!
Var Vinalez och är Morbidelli informerad om att det finns en såkallad ”sixth gear” på yamahan? Hohohohoh
|
|
MC-mässan startar idag
Med start idag, den 23 janu... |
|
|
Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!
Bikes monter full till bred... |
|
|
Nya Indian Chief Vintage
I kölvattnet av att ha spar... |
|
|
MotoGP 2026: kalender och förare
MotoGP-kalendern och förarn... |
|
|
Benavides till dramatisk Dakar-seger
Luciano Benavides, som gick... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026 – rabatt på färjan klar!
Alldeles nyss fick vi klart... |
|
|
Michelin lanserar Anakee Adventure 2 – nytt adventuredäck med fokus på väg, men redo för grus!
Michelin breddar sitt adven... |
|
|
Svensk auktion med tävlingshojar
Det svenska företaget Antiq... |
|
Officiella: Harley-Davidsons 2026-nyheter
Efter att Cruiser-programme... |
|
|
|
WP kliver in i bromsvärlden – lanserar helt nya bromssystem
WP har länge varit synonymt... |