Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Haha, gokart är på G kan jag säga. Det gäller bara att Janne får lite fart i sig och styr upp det hela.![]()



Utmaning för maffian i sommar![]()
![]()
Vad e utmaningen? FIxa brewdar så vinner jag lätt![]()
Halloj !
Vad sägs om att köra gocart nästa vecka på onsdagen kl 18 i Hammarby-sjöstad ?
http://www.gokartstockholm.se/index.php?option=com_content&view=article&id=67&Itemid=80
Dom har erbjudande på drop in körning och det kostar 200 Kr för 3 körpass på 7 minuter styck.
Man kan inte förboka drop in körning, men jag var förbi där idag och dom sa att det var lugnt nästa onsdag.

1. Janne
2. Dikesputte
3. Lindman
4. Lindquist
5. Spiken ( om barnbidraget inte är slut)
6.
7.
8.

Hallå alla! kan någon hjälpa mig med tipps om handtagsskydd! nått speciellt märke man bör välja? inköpsställe? må gott
Hallå alla! kan någon hjälpa mig med tipps om handtagsskydd! nått speciellt märke man bör välja? inköpsställe? må gott
Köp KTM orginal som sitter på 690 smc. Snygga och kostar 500 typ. Tar upp mycket av smällen vid en krash vilket e bra
Finns 2 olika orginal. Så kolla så du får rätt.
Blir det ingen gokart nu lr? För att sitta o köra 8or runt Spiken känns sådär lockande...


Hörru stumpan, lugna dig lite nu. Det är ingen gammal KTM 690 Touringnäbb, som knäskrapar bara man tittar på den, vi ska åka runt på. Här krävs det ju faktiskt skills bara för att ens komma in i bilen... så ja...frågan är om det kanske inte blir så mycket åka som du hoppats på? Men du kanske kan ta med dig ditt paraply och din kortkorta så kan du ju åtminstone stå i depån och se söt ut?
/Edit
Och när du ändå ska stå där så ta med dig Schlager också, han kan behöva komma ut och röra på sig innan han växer fast i sitt lilla hus.
Badabing: Kolla på biltemas som Janne säger, de ser riktigt schysta ut och kostar hälften av original (som dessutom bara är gjorda i plast). http://www.biltema.se/products/product.asp?iSecId=1723&iItemId=158503
|
|
CFMOTO V4 SR-RR
CFMOTO presenterade sitt pr... |
|
|
Honda V3R 900 E-Compressor
Honda V3R 900 E-Compressor ... |
|
|
Indian Concept Girder – En framtidsvision?
Indian Concept Girder är en... |
|
|
Yamaha R7 får stor uppgradering!
Yamaha R7 får en nängd uppg... |
|
|
BMW F 450 GS för prisvärda äventyr
BMW presenterade den länge ... |
|
|
BSA Thunderbold avtäckt på EICMA
BSA har avtäckt sin fjärde ... |
|
|
ExploreBike: Lerigt Gotland Grand National
Årets Gotland Grand Nationa... |
|
|
Nytt om H-D Bagger-Världscupen
Under en presskonferens på ... |
|
BMW F 450 GS ”Din bästa kompis”
Screenshot Nya BMW F 450... |
|
|
|
Nya MV Agusta Brutale 800
MV Agusta Brutale har länge... |