Mavve
Ur-medlem sen 2002.
Vet inte om han har kvar den, men för ett tag sen rattade han en BMW745 E65, det säger ju allt! Han är kung, ni andra är avundsjuka.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Hsb-Chrille skrev:2637396Han fullkommligt regerar i Beck!![]()
Teo skrev:2637651Och han har försökt köpa knark av mig och min polare på kvarnen 2ggr.
om du ser ut som på din avatar så why not
heheIronMike skrev:2638034om du ser ut som på din avatar så why not
hehe
IronMike skrev:2638034om du ser ut som på din avatar så why not
hehe
Mavve skrev:2637696Vet inte om han har kvar den, men för ett tag sen rattade han en BMW745 E65, det säger ju allt! Han är kung, ni andra är avundsjuka.
helt klartjuha01 skrev:2638363En duktig skådespelare. Helst när han inte proppsas på att spela buse.
juha01 skrev:2638363En duktig skådespelare. Helst när han inte proppsas på att spela buse.
Markus skrev:2641641Det är möjligt att han gör sig på Dramaten, men att se fjanten i för stor rock gå och brösta sig och spela allan mot folk som det är pk att ogilla i Beck är vansinnigt löjligt.
Och att han har samma rollkaraktär som den vansinnigt mycket vassare Kjell Bergqvist är verkligen skandal, å andra sidan har de ersatt Gösta Ekman med Peter Haber vilket även det är som att ersätta Al Pacino med David Hasselhoff.
Pettan skrev:2641942Finns det någon tråkigare skådis än Kjell Bergqvist? Han "skådespelar" ju på exakt samma sätt i varenda film![]()
Då tycker jag ändå att Rolf Lassgård är den som gör Gunvald Larsson bäst.Markus skrev:2641641
Och att han har samma rollkaraktär som den vansinnigt mycket vassare Kjell Bergqvist är verkligen skandal
Nej gunvald ska va en buffel. lassgård passar itne som buffel.Esquire skrev:2642073Då tycker jag ändå att Rolf Lassgård är den som gör Gunvald Larsson bäst.
http://www.expressen.se/index.jsp?a=85190
Hur tänker du nu då?prulle skrev:2642089Nej gunvald ska va en buffel. lassgård passar itne som buffel.
Teo skrev:2637651Och han har försökt köpa knark av mig och min polare på kvarnen 2ggr.
nej men kan du tänka dig lasgård som hotfull trångsynt trögtänkt elak halvrutten polis?Esquire skrev:2642091Hur tänker du nu då?
Har du inte sett de äldre filmerna? T.ex. "Polis, polis, potatismos"? Då han dänger näven i bordet och skäller ut Kristiansson och Kvant efter noter eftersom att de är allmänt dumma i huvudet.prulle skrev:2642108nej men kan du tänka dig lasgård som hotfull trångsynt trögtänkt elak halvrutten polis?
Nja.. Har något vagt minne men nej.. Måste jag se nån gång.Esquire skrev:2642117Har du inte sett de äldre filmerna? T.ex. "Polis, polis, potatismos"? Då han dänger näven i bordet och skäller ut Kristiansson och Kvant efter noter eftersom att de är allmänt dumma i huvudet.
Markus skrev:2641641Det är möjligt att han gör sig på Dramaten, men att se fjanten i för stor rock gå och brösta sig och spela allan mot folk som det är pk att ogilla i Beck är vansinnigt löjligt.
Och att han har samma rollkaraktär som den vansinnigt mycket vassare Kjell Bergqvist är verkligen skandal, å andra sidan har de ersatt Gösta Ekman med Peter Haber vilket även det är som att ersätta Al Pacino med David Hasselhoff.
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskydds...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter deb...