P-E
Guest
Pinky skrev:Bra sagt, mums![]()
Här har vi "the shit"
EDIT: För att få burgaren komplett så släng bort gurkan och löken och på me massa ost.
Beställ en utan gurka och lök så får du en helt ny, only for you!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Pinky skrev:Bra sagt, mums![]()
Här har vi "the shit"
EDIT: För att få burgaren komplett så släng bort gurkan och löken och på me massa ost.
P-E skrev:Beställ en utan gurka och lök så får du en helt ny, only for you!

Sundance Kid skrev:Får nog gå in och bryta Max dominansen,,, Max är visserligen riktigt gott och lite "exotiskt" för mig som Göteborgare eftersom det märkligt nog inte finns någon max här i stan?! :kocko (någon som vet varför får gärna förklara för mig)
Men en dubbel whopper cheese med extra extra chesse är nästan oslagbart, och en vitlöksdipp till det... fråga pinky, det är hans recept!
min röst går alltså till BK
/ NettanJa, helt klart extra plus för smältosten. Fast det suger ju här nere att de tagit bort de hårda burgarförpackningarna. I Norrland vek vi över locket, hällde dit stripsen och åt med kniv och gaffel som civiliserade människor.Nettan skrev:MAX E GODAST
Burgarna är fantastiskt goda och maffiga. Men det bästa av allt e deras varma cheddarsås till strippsen./ Nettan
Ninjaboy skrev:Ja, helt klart extra plus för smältosten. Fast det suger ju här nere att de tagit bort de hårda burgarförpackningarna. I Norrland vek vi över locket, hällde dit stripsen och åt med kniv och gaffel som civiliserade människor.![]()
Jo, det tror jag nog, när jag var uppe i Luleå i höstas så var det så. Och när jag bodde i Sundsvall var det alltid så men det är ett par år sedan.Kevorkian skrev:Ja, det var tider det!Men dom förpackningarna finns väl inte kvar, ens i Norrland?
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot De flesta nav... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |