team toker
Gudomlig sporthojare
FUSK... som när min kompis som bor i spanien ringer o berättar..
idag har jag varit ute med hojen ???????
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
FUSK... som när min kompis som bor i spanien ringer o berättar..
Lastbil med släp körde ut en leverans till en arbetskollega.Över 100 meter fyrhjuling.
Om man ska köra ett släp med grus till någon som bor i toppen av en backe, där de boende behöver sand för att backen är isig, kan jag rekommendera att inte dra släpet med en framhjulsdriven bil.
Risken är annars att man ställer släpet på tvären i backen så den boende får dra upp det med fyrhjuling efter att ha blivit nersprutad med lerig is.
Snyggt, jag skulle behöva sådana reglage. Vilka köpte du?2022 premiär! Underbart förutom för mycket vind och för mycket grus på vägarna.
Man kan konstatera att mitt vinterbygge är en braksucce! Hojen går som smör i solsken. Fina reglage och jämn motorgång. Hurra.
Totalt 1mil idag, ska ut imorgon med om solen lyser.
Då får man önska dig en snabb och bra återhämtning, och att du snart är på benen (och två hjul) igen.Tyvärr inga alls idag !!!pga att jag har opererat ryggen nyligen. Men jag hann få ihop 120 mil på denna sida nyår innan jag lades in för reparation. Å förhoppningsvis kan jag plocka fram svarta faran igen inom snar framtid
man bugar å tackarDå får man önska dig en snabb och bra återhämtning, och att du snart är på benen (och två hjul) igen.
Nu på blocket såg jag, till förmån av en tenere 700. Hoppas den ger dig ett trevligare ägande.5 mil!
kallt om fingrarna annars toppen!
Elfel varje gång! Bara fram med multimetern hohohgo
Har du värmehandtag. Funderar på att åka ca 8 mil till Uppsala men bara 3 grader imorgon förmiddag låter kallt för mej?Idag blev det 17 mil. Söderut från Örebro ner till Askersund. Efter en pizza körde jag vilse i trakterna av Mariedamm och hamnade norr om Askersund igen. Småvägar över till väg 51 och sedan hemåt igen. Hoppas ni andra hade det kul på jobbet. ?
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |