Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

Du verkar planera väldigt mycket för inköp och skötsel av motorcykel med tanke på att du nyss fyllt 15Bojje skrev:Hur många av er har mc:en inomhus?
Ok, nu förstår jag frågan. Går ju att bli kvitt med lukten genom att göra rent hojen ordentligt och kanske sätta gummiplugg i ljuddämparen. Har varit hemma hos folk som haft sina maskiner inomhus över vintern utan något direkt störande lukt alls.Bojje skrev:hur pass skadlig är bensinlukten?
Bojje skrev:Hur många av er har mc:en inomhus?
mb skrev:Du verkar planera väldigt mycket för inköp och skötsel av motorcykel med tanke på att du nyss fyllt 15![]()
Inte ont menat...
Själv har jag garage pga tidigare stöldförsök.


Mamma_W skrev:Vill bara varna er som har mc inne i vanlig lägenhet. Vi hade 3 hojar inne över vintern och har nu sett en skrivelse som gått till styrelsen för vår förening, där vår granne ovanför gjort en anmälan om att vi har våra bågar utanför vårt sovrumsfönster (sommartid, egen tomt), störande bullar, samt att vi haft bågarna inne i lägenheten. han måste ha kikat in genom fönstret. :kocko
Fick höra av vår förvaltare att man inte får ha fordon inne i lägenheten eller i förråden ute......brandrisk!!! Shit var ska vi nu ha dem i vinter?![]()
|
|
Stabilt läge på Gotland Ring!
Den trista dispyten om ägan... |
|
|
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX
Ducati lanserar serviceinte... |
|
|
Oro för batteriet
Batteriet oroar mest – men ... |
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Bike-Dagarna har öppnat!
Vinn en airbagväst från Dai... |
|
|
H-D Pan America 1250 Limited provkörd
I nummer 5 av Allt om MC ko... |
|
|
Custom Bike Show den 6e juni.
När Twin Club MC i Norrtälj... |
|
|
Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo
Mötets ordförande Anna Iwar... |
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride
Den 17 maj är det åter dags... |