Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
- Nä, inget sånt. Skick och miltal utlovades och stämde fint : )Låt mig gissa att säljaren dyrt och heligt lovade ett helsystem? Trist men så blir det ibland.
- Tackar för info.Det ser ut som ett original
Jag har fått samma patina på alla mina hojar. Den som har det värst är min Aprilia, som dessutom inte har några kåpor att dölja det under.Det är en intressant tråd om man försöker ta på problemet. Det är inte helt självklart hur man skiljer på ett eftermarknadssystem och oem. Egentligen landar det väl i hur välarbetat det upplevs/polerat det är. A.k.a "porrigt".
Hur gammal är din cykel micke? Mina 14 år gamla grenrör ser annorlunda ut. Slopar de poleringen på kåpförsedda motorcyklar och därför drar de på sig den patina som din har?
- Det är alltså en CBR1000RR-06 det handlar om. Mycket gott skick, ser ut som ny i princip.Det är en intressant tråd om man försöker ta på problemet. Det är inte helt självklart hur man skiljer på ett eftermarknadssystem och oem. Egentligen landar det väl i hur välarbetat det upplevs/polerat det är. A.k.a "porrigt".
Hur gammal är din cykel micke? Mina 14 år gamla grenrör ser annorlunda ut. Slopar de poleringen på kåpförsedda motorcyklar och därför drar de på sig den patina som din har?
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |