GubbLasse
Gudomlig sporthojare
- Gick med
- 28 Jun 2008
- Hoj
- Honda CRF1000 Yamaha MT-09 Honda CBR900sc33 Yamaha xtz750 CFmoto 500 Ktm 250 Freeride
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.


Kollade lite på SMC's hemsida för att se bullergränsen, med DB killers är det ko-lugnt (100dB förbifart)
Men stämmer det som stod på rörken infon på SMC sidan att grupperna flaggar åt varandra ? Känner inte för att stå i stället och svettas ute på banan mellan passen (jag vet...bekväm... men åker ju ut ikväll för att åka inte jobba...) ?
Men stämmer det som stod på rörken infon på SMC sidan att grupperna flaggar åt varandra ? Känner inte för att stå i stället och svettas ute på banan mellan passen (jag vet...bekväm... men åker ju ut ikväll för att åka inte jobba...) ?
Jag klarar garanterat inte 100db även med db killers i med mina gpr =)
Nån som vill med ut på en tur i morgon efter sen lunch? typ 2 snåret? Utgångspunkt skogis med öppet mål. behålla körkortet tempo med inspirerande körning vissa delar.
nog för det är skönt med värme men det passar mig bättre med 20-23 grader å gärna kalla nätter...Nån som vill med ut på en tur i morgon efter sen lunch? typ 2 snåret? Utgångspunkt skogis med öppet mål. behålla körkortet tempo med inspirerande körning vissa delar.
|
Aprilia skriver historia
Fyra Aprilia i topp fyra. S... |
|
|
|
Wunderlich-skydd för BMW F 450 GS
Wunderlich lanserar tre sky... |
|
Finslipning av Ducati-crossarna till 2027
Pressrelease, Borgo Panigal... |
|
|
Nytt i MotoGP till 2027
MotoGP inför nytt helgforma... |
|
|
Fyra nya Triumph-modeller
En helt ny Bonneville T40, ... |
|
|
|
Seriösa mc-kläder till bra pris
Raven Moravia TX Air+: Seri... |
|
Márquez obeveklig i Misano
Misano gav Márquez hans fem... |
|
|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |