GSX 1400 Turbofighter

Lite nya bilder.
 

Bifogat

  • fett_borr.jpg
    fett_borr.jpg
    123.5 KB · Visningar: 416
  • klar.jpg
    klar.jpg
    76.6 KB · Visningar: 348
  • mätare.jpg
    mätare.jpg
    83.4 KB · Visningar: 553
Med tanke på hur din förra hoj blev så lär väl denna rokka fett åxå.
Låt inte den därra Roller va i närheten av den bara....

:hihi
 
Turbo till Hayabusa

Hej,
Om man inte är "händig" själv utan mer intresserad av hojkörningen, kan man få en Hayabusa "fixad" någonstans med rubbet ordnat och klart? Mc-expressen? Och hur mycket dyrare än själva trimsatsen blir detta?

En undrande framtidsprojektil :confused:
 
AnderssonTurbo är expert på Hayabusa...och på turbo i allmänhet oxå :Bugar
 
Frågan är ju om hojen kommer att säljas när den är klar??
Jag har alltid (ehh??) önskat mig en gsx1400T..
 
heliac skrev:
2115404 Inte riktigt :D

GUUUUUUUUD VA COOLT!!!! FAN JAG TRODDE JAG VA BALL.. HÄMTAR UT MIN ME NYA KAMMAR Å KISSIMURRA RÖR Å POWER COMMANDER NÄR SOM FRÅN MP RACING. MEN JAG HAR TAPPAT INTRESSET NU EN SMULA.. HE HE HE. :yoparty
 
Maggy skrev:
2116764 Detta ger ju ordet "naken" en helt annan innebörd!

Har kört 10mil med min GSX nu... :yoparty

10 mil.. har du börjat gasa eller kör du in den? då märker du att detta är en hoj man inte växlar ner på UTAN UPP!!! VRID!! HE HE HE. :tummenupp
 
Det är en democykel så den har nu gått 170 mil. Bara kortsvängar till jobbet osv. 1:a Maj blir det ca 30-35 mil.
Man är ju lite ringrostig så man tar det lugnt... ny hoj, nära nollgradigt och sand i kombo med mycket lite hojåka de senaste sju åren gör att jag är lite feg i början.
 
Maggy skrev:
2118390 Det är en democykel så den har nu gått 170 mil. Bara kortsvängar till jobbet osv. 1:a Maj blir det ca 30-35 mil.
Man är ju lite ringrostig så man tar det lugnt... ny hoj, nära nollgradigt och sand i kombo med mycket lite hojåka de senaste sju åren gör att jag är lite feg i början.

säkerheten först. är ju inte en sachs kompakt. fick du me nått hel system eller åker du me mäsk trattarna som stryper ljudet så det ända man hör är knarrandet i skinn jackan :hihi
 
Nyheter
En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey

För att fira den trefaldige...

Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

MV Agusta återgår till 100% eget ägande

MV Agusta Motor S.p.A. till...

MV Agusta åter självständigt

MV Agusta Motor S.p.A. till...

Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra

Att köra motorcykel handlar...

Richa blickar framåt mot 70 år i branschen

Bike var på plats på Richa ...

Back
Top