Det smygs in förändringar på erf.nu: http://www.erf.nu/index.asp?N=1565
Någon som vet vad som kommer att gälla? Nr:18?
Någon som vet vad som kommer att gälla? Nr:18?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
RRacer skrev:2332828Det smygs in förändringar på erf.nu: http://www.erf.nu/index.asp?N=1565
Någon som vet vad som kommer att gälla? Nr:18?
Håller med, nu får man lägga pannan i djupa veck och börja fundera på att lösa ut licensen till 2007.X-up skrev:2332831Perfekt! Nu börjar det likna något! Ska bli spännande att följa.
Ja, det blir eldslukare, knivkastare, trapetskonstnärer utan skyddsnät och tigertämjare i den ena och clowner och cyklande apor i den andra. Jag gillade förslaget med seedning mycket bättre.Strider skrev:2334340Då blir det cirkus i två maneger alltså.![]()
Strider skrev:2334776Jo, så är det...

Men då får ni ju inte köraBingo skrev:2334634Jag gillade förslaget med seedning mycket bättre.

Ni? Vilka jävla ni? Alla hade fått köra i "seedningsförslaget".GSXR1100R skrev:2334848Men då får ni ju inte köra![]()
Aj då, det var riktigt tråkigt att läsa! Hoppas den kommer tillrätta snart och att oturen tar slut. Känns lite som att du har fått mer än din berättigade andel av osisen nu...Strider skrev:2334776Jo, så är det...
Förklara vad seedningsförlaget skiljer om man inte har två klasser.Bingo skrev:2335079Ni? Vilka jävla ni? Alla hade fått köra i "seedningsförslaget".
Du var den förste som kommenterade det förslaget. Läser du inte vad du kommenterar? Eller är någon annan inloggad på ditt konto igen?GSXR1100R skrev:2335140Förklara vad seedningsförlaget skiljer om man inte har två klasser.
Aha men bäst för alla blir väl ändå om vi kör 6 timmars A den ena dagen & 6 timmars B den andra dagen eller tvärtom, jag vill iaf inte ha kortare race.Bingo skrev:2335162Du var den förste som kommenterade det förslaget. Läser du inte vad du kommenterar? Eller är någon annan inloggad på ditt konto igen?
http://www.sporthoj.com/forum/showpost.php?p=2210780&postcount=28
GSXR1100R skrev:2335267Aha men bäst för alla blir väl ändå om vi kör 6 timmars A den ena dagen & 6 timmars B den andra dagen eller tvärtom, jag vill iaf inte ha kortare race.
Ja why not, maila Brånalt så kan detta bli verklighetDepåbitchen skrev:2335301Och då kan 250 SP få köra kval ena dagen och rejs andra dagen.![]()
Det behövs ju för att Sege ska hinna bli tillräkligt förbannad för att göra ett bra rejs.![]()
|
|
EU:s fartgräns för MC stoppad
SMC, FIM och FEMA har lycka... |
|
|
Femte generationen Monster är här
Legendariska Ducati Monster... |
|
|
Påvens BMW R18 utauktionerad
Den 3 september 2025, under... |
|
|
GGN 2025, värsta hittills !
Conny Bohlin, VD för Nordic... |
|
|
Bildsvep – GGN 2025
På plats i depån på årets G... |
|
|
Wunderlich vindavvisande väskor
Pressrelease om nyhet från ... |
|
|
GGN Shakedown – Stark Varg EX!
MysEnduro i Laxå I sönda... |
|
|
Bike nr 10 lämnad till tryck!
Nästa nummer av Bike är som... |
|
|
Missa inte Katalogen 2026!
Stora Motorcykel... |
|
|
Flera stora stjärnor till 2025 års Gotland Grand National!
David Knight, Ducati Åre... |