Nisse Järnet
pschyy =D
Haha ja ibland går det fan inte braEvil M skrev:Jag drog för jag höll på att slå sönder datorn, kunde inte röra mig utan att dö på en gång. Jäffla dator blir så förbannad![]()
Men men det är så det är 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Haha ja ibland går det fan inte braEvil M skrev:Jag drog för jag höll på att slå sönder datorn, kunde inte röra mig utan att dö på en gång. Jäffla dator blir så förbannad![]()
Men men det är så det är 
abstruse skrev:Är den inte på, har ju varit det förut?
F ö så är jag och Rex på i stort sett varje kväll. Visst spelar Tom och LasseB sällan nu för tiden, men acrid är back in business i december när hon kommer hem igen från studierna i Örebro.


Svenneeeeeeeee in och lira!MikkE skrev:valfett.....![]()

Var det inte bara så att för få hade röstat på samma bana? När jag kollade stod det att 6 st hade votat 1 men att det krävdes 9 st.Trango_B skrev:Nope, mapvoten funkade inte igår. Men den brukar fungera.
Egget har precis visat mig en preview på en teaser...Heda skrev:Hur blir det nu då? Ingen som har en snutt man kan spana på ?
cs-film alltså![]()
n'Lasse skrev:Var det inte bara så att för få hade röstat på samma bana? När jag kollade stod det att 6 st hade votat 1 men att det krävdes 9 st.
Egget skrev:Angående det här med CS-film:
Hur vill ni att den ska vara?
Kom gärna med förslag!
(Ex: Musik, effekter, tema och så vidare).
![]()
Rigge skrev:varför är ingen inne än![]()
Maverick skrev:Då jag fortfarande inte fått mitt bredband o nu ligger på sjukan igen.. (tebax på ruta ett igen)...
Jaa upp med en kabel!!!!t-rex skrev:Hörde om det där. Skit!
Berätta vilket rum du ligger på så får vi väl komma upp med en kabel eller nåt.


När jag ledsnat vände jag mig om och tömde magasinet...n'Lasse skrev:Mitt roligaste minne av kvällens drabbning var att någon stod bakom om mig och förtvivlat försökte kniva mig i ryggen.När jag ledsnat vände jag mig om och tömde magasinet...
t-rex dog!![]()

Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...