Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Någon som kan ta med en hoj och några däck från skånetrakten? 50 liter diesel eller bempa på fat/dunk som tack...
//oscar
någon mer info om el och övernattning dagen före?
betalt å klart. pm skickat
Övernattning ingen problem. Vi ankommer cirka kl 20-21 och då släpper vi in folk om det inte redan är öppet.
El är lite svårare. Fick besked att normala elnätet inte klarar belastningen, så att dom brukar ordna elverk. Jag tycker det låter dyrt, men avvaktar pris. Troligen kommer jag tacka nej till elverk pga kostnad. Om inte alla ropar högt att dom vill betala extra. Men vänta med at spamma tråden innan jag fått ett (lågt) pris. Hoppas på besked imorgon. Men räkna med att ta med ditt eget elverk.
Vad fan har man gett sig in på.
I våras när vi körde där med actionpics så fanns det kanske 10 - 20 lågt säkrade uttag så helt utan el blir vi nog inte.
32 betalt totalt (inkl 3 okända) så med några fler kan jag kanske gå noll. (om vi inte ska betala massa städning)
Är det nån som har tips på en länk till en bra banskiss som man kan sitta o dregla över i väntan på att söndag skall infinna sig?
Är det nån som har tips på en länk till en bra banskiss som man kan sitta o dregla över i väntan på att söndag skall infinna sig?

Vi har ett extra 2,2 kW elverk som vi kan ta med om någon vill låna. Vi dyker nog inte upp förrän midnatt, hoppas det fortfarande är öppet då.
Grindarna är öppna lördag kväll, och jag låter dom stå öppna så ni kan komma så sent som ni vill. Stänger porten utan att låsa. Ser det stängt ut så slit i handtaget.
Riktigt bra film må ja säga

|
|
MC-mässan startar idag
Med start idag, den 23 janu... |
|
|
Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!
Bikes monter full till bred... |
|
|
Nya Indian Chief Vintage
I kölvattnet av att ha spar... |
|
|
MotoGP 2026: kalender och förare
MotoGP-kalendern och förarn... |
|
|
Benavides till dramatisk Dakar-seger
Luciano Benavides, som gick... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026 – rabatt på färjan klar!
Alldeles nyss fick vi klart... |
|
|
Michelin lanserar Anakee Adventure 2 – nytt adventuredäck med fokus på väg, men redo för grus!
Michelin breddar sitt adven... |
|
|
Svensk auktion med tävlingshojar
Det svenska företaget Antiq... |
|
Officiella: Harley-Davidsons 2026-nyheter
Efter att Cruiser-programme... |
|
|
|
WP kliver in i bromsvärlden – lanserar helt nya bromssystem
WP har länge varit synonymt... |