EBS skrev:Vem litar blindt på vad martin säger och tror att det är ett annat fel då?![]()
Inte är det jag iaf
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
EBS skrev:Vem litar blindt på vad martin säger och tror att det är ett annat fel då?![]()
Nisse Järnet skrev:Under den tiden jag ägde hans moped gick den hur fint som helst! Inget krångel nån gång! Men nu....![]()
CayLe skrev:Gullungen hade satt i trotteln fel så den stog på maxgas hela tiden![]()
Hihi, så gjorde en polare på sin DT50 för 4 år senCayLe skrev:Gullungen hade satt i trotteln fel så den stog på maxgas hela tiden![]()
Kan bero på att du har dina grejer precis innan dom ska rasa, sen säljer du skiten illa kvicktNisse Järnet skrev:Under den tiden jag ägde hans moped gick den hur fint som helst! Inget krångel nån gång! Men nu....![]()

Ja det va ju därför den gick så risigt när du köpte denSpiken skrev:Kan bero på att du har dina grejer precis innan dom ska rasa, sen säljer du skiten illa kvickt![]()
Nu låter du som en gammal gubbe Hagster.Hagster skrev:I helvete heller att det blir tjatigt med såna här trådar! Man kommer själv ihåg när man körde upp, man ville berätta det för alla! Sen påminner det om sin egen dag och uppkörning, lyckan var total!
Grattis som fan och ta det lugnt!
Haha, du var den av alla jag minst skulle tro var förstående... skönt att få en annan bild av dig än den jag hade tidigareHagster skrev:I helvete heller att det blir tjatigt med såna här trådar! Man kommer själv ihåg när man körde upp, man ville berätta det för alla! Sen påminner det om sin egen dag och uppkörning, lyckan var total!
Grattis som fan och ta det lugnt!
Out_Spinner skrev:Nu låter du som en gammal gubbe Hagster.
Spiken skrev:Haha, du var den av alla jag minst skulle tro var förstående... skönt att få en annan bild av dig än den jag hade tidigareO tack för grattulationen
![]()
![]()
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskydds...