Avatarstädning

Maria1980 skrev:
Väldigt få har bilder på sig själv, lite tråkigt, jag vill ju se vem jag pratar med :Bugar


Alla är ju inte lika söta som dig, kanske därför dom inte har bilder på sig själva :kär :va





Edit: Såg nu att Frippe_s har ett finger med i spelet :4skrika....får väl leta upp nån annan dam :huvet (hade aldrig funkat mellan oss, "ni" bor ju i Enköping :D)

Edit2: Såg nu att nån redan dropat samma kommentar :brinnerup ....Tar mig en grogg och glömmer denna stund i mitt liv istället :tomten
 
Last edited:
RonJeremy skrev:
Jag har coolaste avataren här, så de så!!!! :hihi
Om det är du på bilden till höger om Ron Jeremy så är jag böjd att hålla med, då har du den coolaste avataren :tummenupp :).
 
morlock skrev:
Jag har filmhistoriens coolaste filmkaraktär som avatar, vad vinner jag? :banana
"Mr Anderson...." Neo did win, didn't he?? eller det var bara i min inloggade värld :va
/D-sub i nacken önskas
 
jag retat mig på personer som är ironiska. Och på dyslektiker. Och sporthojar. Och avatarer som rör sig. Och såna med mmycket färger typ viCktors. Och felstavare. Och rättstavare.

Det är nog nåt jag glömt att ta upp.

Vad handlade tråden om förresten :va
 
sgtpepper skrev:
Om det är du på bilden till höger om Ron Jeremy så är jag böjd att hålla med, då har du den coolaste avataren :tummenupp :).
Självklart är det jag på bilden... :tummenupp
 
Det är ju faktiskt rätt så många som visar sig här...

http://www.sporthoj.com/forum/showthread.php?t=17

Vad gäller stavning är väl detta forum för oss som gillar tvåhjulingar. Vem som stavar bäst är i mina ögon fullkomligt ointressant.

Ta de vackert i vårsolen!

:squid :angel
 
Back
Top