Rundningsmärke
%#(/&_;!"#^¨
De laglydiga pojkar och flickor som alltid följer hastighetsbegränsningarna
kan roa sig med att moralisera, resten bör nog knipa.
/A
kan roa sig med att moralisera, resten bör nog knipa.
/A
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
UltraMarine skrev:Känns lite som att trycka på "Missile Launch" när man ska trycka på "skicka svar"![]()

twinner skrev:Jag håller med om att vanliga vägar inte är nåt ämne för racing,det har jag sagt förut och står fast vid det.
Victor skrev:Och du känner inte att du har blivigt mobbad, förföljd och utfrusen av alla Mattias hangarounds?
Jag är emot våld men självförsvar är vettigt.
*DanTheMan* skrev:Hoppas att du hör hur idiotisk du låter :kocko

Silwer skrev:Oj, sånt liv det blev, finns mycket som puttrar under ytan verkar det som.
Moderatorerna är folk med sina brister som alla andra.
Maktkamp om vem som är populärast?
Jag håller med Victor, det finns folk man inte ens träffat här på forumet som man instiktivt gillade nästan direkt och så de som man fört upp på idiotlistan.
Ok, nä jag dömmer folk här rätt snart, och egentligen skiter jag hur de är i verkligheten, jag tänker på dem som sina nicknames, hur sur man än kan vara på forumet så är det ju inte så där jävla personligt egentligen.twinner skrev:Jag har svårt att INTE gilla folk jag inte träffat.Oftast är det också lättare att kasta skit om man inte gjort det.Många (liksom jag själv ibland) finner det extremt upphetsande att driva vissa frågor till sin spets
Silwer skrev:Ok, nä jag dömmer folk här rätt snart, och egentligen skiter jag hur de är i verkligheten, jag tänker på dem som sina nicknames, hur sur man än kan vara på forumet så är det ju inte så där jävla personligt egentligen.

Silwer skrev:...det finns folk man inte ens träffat här på forumet som man instiktivt gillade nästan direkt...

Man kände liksom direkt att det var nåt fel på dig.HanneZ skrev:Nä men va gullig du e, tack![]()
![]()

Ash, de säger du bara för ja inte e poppis på sh. Snart när ja också kan köra på bakhjul som o skrapa knän som Mattias så kommer du instämma i allt jag skriver på sh. SÅ DE SÅ.Silwer skrev:Man kände liksom direkt att det var nåt fel på dig.
Men dig har jag inte tänkt på som ett nickname![]()

Ja det är ungefär lika prestigefyllt i mina ögon hahatwinner skrev:Poppis på SH? låter lite som "Etta på svensktoppen".........
GixxerJensa skrev:Nej nu är det dags att vi skriver en protestlista till VV angående väg 257(slingerbulten). Den här vägen uppfyller ju inte nollvisionens krav.
1. Mitträcke, så ingen kan köra på fel sida
2. Avåkningszoner i kurvorna
3. Mjuka madrasser att landa på i avåkningszonerna
4. Egen vägassistansbil samt bärgare 24h om dygnet
5. Kövarningssystem.
Vi på Sh kräver att vägen byggs om:
1. GixxerJensa
2.
3.
4.
5.
....
GixxerJensa skrev:Nej nu är det dags att vi skriver en protestlista till VV angående väg 257(slingerbulten). Den här vägen uppfyller ju inte nollvisionens krav.
Mattias skrev:Snabb fråga till er som vet, är Victor en av mina hangarounds?
|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |