Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Den är ju skrattretande!!!
![]()

WTF?!!? Är det sant alltså?
Dante, säg ja eller nej nu. Det där ser ut som att designern hos Honda fått en hjärtattack och en hjärnblödning. Samtidigt.
Hoppas den ÄGER på banorna, det skulle vara askul.![]()

Ser att du äger en RD500...intressant.![]()

vid en närmare eftertanke har honda producerat en hoj med Downs syndrom
Är det ingen som kan få fram lite data om hojen ?
Designen var ju inte speciellt vacker i profil iaf. Men det återstår ju att se om det blir nått bra ur det hela
Det låter jobbigt att ständigt undvika att titta på sin mc framifrån. Man måste vara estetisk analfabet för att tycka att 2008 års modell är snyggare än 2007. Trist att Honda som vanligt fegar ur och inte gör en CBR som ser ut som deras GP-prototyp....när man dessutom ser den i en mer bild skön vinkel... Jag tvekar inte en sekund utan beställer min 11:te CBR900/1000RR!
Det låter jobbigt att ständigt undvika att titta på sin mc framifrån. Man måste vara estetisk analfabet för att tycka att 2008 års modell är snyggare än 2007. Trist att Honda som vanligt fegar ur och inte gör en CBR som ser ut som deras GP-prototyp.
Jag tror den ser riktigt bra ut framifrån, den enda bilden som finns är ju den suddiga du lade med, som inte säger någonting..
Ditt inlägg skulle kunna vara ett passande exempel i en ordbok under "Förnekelse".Jag tror den ser riktigt bra ut framifrån, den enda bilden som finns är ju den suddiga du lade med, som inte säger någonting..
Du lider av samma syndrom som jag en gång hade. Jag tyckte allt Kawasaki släppte var snyggt! ALLT! Inklusive deras första MotoGP-hoj som ju faktiskt såg ut som en rykande hög med skit! Vill man tycka nånting är snyggt tillräckligt hårt så är det snyggt.
Föreställ dig själv att denna nya hoj som tråden handlar om skulle ha "Kawasaki" skrivet på tanken, skulle du då bli upp över öronen sugen på att köpa en, och hävda att den minsann är jättesnygg?![]()
|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |