Kratoz
Gudomlig sporthojare
Jag har en med Jugoslavien och Östtyskland...Annars finns ju klassikern. Strömoberoende, snabb överblick, inga projektionsfel och tillförlitlig. Gratis världskarta life-time.
![]()
Med vänlig hälsning,
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jag har en med Jugoslavien och Östtyskland...Annars finns ju klassikern. Strömoberoende, snabb överblick, inga projektionsfel och tillförlitlig. Gratis världskarta life-time.
![]()
Med vänlig hälsning,
Hittade den här "appen" hos en samlare.
Troligvis fungerar den fortfarande, och enligt utsago passar den "alla fordon".
Oklart hur det är med support och reservdelar dock.
View attachment 521071
View attachment 521072
IP67....om man lägger den i en IKEA FryspåseDen där hade ju varit hur frän som helst i PV:n eller Cadillacen. Hur är det med IP-klassningen om man kör I regn?
Åhh en manuell variant på Decca DopplerHittade den här "appen" hos en samlare.
Troligvis fungerar den fortfarande, och enligt utsago passar den "alla fordon".
Oklart hur det är med support och reservdelar dock.
View attachment 521071
View attachment 521072
Vad är det du gillar med Google Maps? Riskerar man inte att råka köra kortaste vägen om man använder den?Provat MyRouteApp, CaliMoto, Kurviger, OsmAnd, Furkot och en hel del andra som jag inte kommer ihåg namnen på, men återvänder oftast till Google Maps. Kommer dock prova TomToms gratisapp och plan.tomtom.com och se om det är något att hänga i julgranen.
Jag såg att man kunde få rabatt nån vecka på Aoocci C3 plus via The Missenden Flyer. Det är efterföljare till den jag använder.
Nu verkar det som att det börjar röra på sig hos Calimoto. Har nästan gett upp om deras löfte att anpassa appen till Android Auto men nu verkar det vara på gång. Vid senaste uppdateringen lämnar de denna info:.... Calimoto stöder inte Android Auto.
Jag tror att jag fick betala tull för min Aoocci. Det framgick inte tydligt där jag beställde att det kom från Kina.
Det var en rabattlänk på The Missenden Flyers youtubekanal jag använde. Det är ett tag sen så jag minns inte vad det stod där.Beställde du direkt från Aoocci? Jag beställde skärmen först och sen kompletterade jag med deras snabbfäste för att slippa lämna skärmen på hojen om man lämnar den ute över natten vid tex hotell. Bägge gångerna har jag sluppit tull och moms och jag är ganska säker på att paket skickats från Kina bägge gångerna.
Funderar på att komplettera med en strömkabel samt skärmskydd till min C3 Plus.
Det var en rabattlänk på The Missenden Flyers youtubekanal jag använde. Det är ett tag sen så jag minns inte vad det stod där.
|
Márquez obeveklig i Misano
Misano gav Márquez hans fem... |
|
|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |