Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
De sköt ner 6 av robotarna som skickades, men missade tydligen ICBMen. Eller så var målet den flög mot inte viktigt nog att använda luftvärn.Varför sköts inte roboten ned?
Kul, var kan man läsa om detta?De sköt ner 6 av robotarna som skickades, men missade tydligen ICBMen. Eller så var målet den flög mot inte viktigt nog att använda luftvärn.
Kul, var kan man läsa om detta?
Betyder ju tyvärr helt klart att de inte kunde skjuta ned den.
Varför sköts inte roboten ned?
Det är ju oroande.Den har troligen för hög hastighet.
Det är ju oroande.
...och när de är bestyckade med kärnvapenstridsspetsar är de ännu dyrare...Trösten är väl att så länge dom inte är kärnvapenbestyckade så är dom väldigt dyra och Ryssland har en begränsad mängd av dom.
...och när de är bestyckade med kärnvapenstridsspetsar är de ännu dyrare...
Det är ju inte hans jobb att pyssla med det än, så golf kan nog vara vad han pysslar med.Undrar var Trump är i detta.
Kanske kollar golf
Ändå i hans intresse att ta ledarskap nu, han har väl ändå haft statsmöten i ett år redan.Det är ju inte hans jobb att pyssla med det än, så golf kan nog vara vad han pysslar med.
Annars är det väl mest bara Ryssland som försöker skrämmas eller som intern propaganda genom att skicka kärnvapenskapabla vapen in i Ukraina? De har ju gjort det förut.
Det verkar som att alternativen till kärnladdning är ”kinetiska laddningar” dvs i praktiken barlast som förstås ställer till med elände pga hastigheten.
Han har aldrig riktigt varit intresserad av att ta ledarskap eller ansvar. Mest snack och följa senaste infallet.Ändå i hans intresse att ta ledarskap nu, han har väl ändå haft statsmöten i ett år redan.
|
|
Nya idéer för tvåtaktsmotorn
Kawasaki har lämnat in en p... |
|
|
Nya idéer för tvåtaktsmotorn
Kawasaki har lämnat in en p... |
|
|
Custom Motor Show satsar på över 100.000 besökare
Custom Motor Show ställer ä... |
|
|
Custom Motor Show satsar på över 100.000 besökare
Custom Motor Show ställer ä... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, förlängt Early Bird erbjudande!
Den 3-5 juli slår vi upp po... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, förlängt Early Bird erbjudande!
Boka din plats på Gotland R... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, early bird erbjudande!
Boka din plats på Gotland R... |
|
|
Förarkurser på Nürburgring
Nu är datumen för båda föra... |
|
Brembo presenterar TrackTribe
Brembo presenterar TrackTri... |
|
|
|
21/12 är sista dagen beställning av Katalogen 2026
Stora Motorcykelkatalogen 2... |