Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ingen mojäng passar skruvenVad är problemet?


Ingen mojäng passar skruven
De ba "öh nä vi har inget batteri hemma"Hahaha spännbandsmannen är igång igen
Kan inte Honda lösa det? Låter billigare![]()
Ja, skruv, av aldrig skådat slag. Båda mina Martin Timell-komplex, båt- och MC ägande kollegor har letat i deras villor utan framgång. Samt att Clas Ohlsson inte har.Nu verkar jag säkert lite korkad här, men när man kommit så långt att man ser en helsida på batteriet brukar det bara vara att vika undan ett litet metallbläck, har de krånglat till det med massa skruvar och skit i de där?

Hur ser skruven ut? Kjell&Co brukar ha skruvmejslar av diverse konstiga modeller för de fall där tillverkaren använt någon spännande skruv för att inte vanliga dödliga ska kunna vara framme och pillra.Ja, skruv, av aldrig skådat slag. Båda mina Martin Timell-komplex, båt- och MC ägande kollegor har letat i deras villor utan framgång. Samt att Clas Ohlsson inte har.![]()
NäMen, batteriet är väl bara att lyfta ur?
Jag förväntar mig ingen hjälp, det är mellan mig och japan nu.Bilden där man inte alls ser skruven är av OTROLIG hjälp.
nIngen som vet riktigt, svårt att se, kanske en torx med stift i mindre storlek än vad någon någonsin settHur ser skruven ut? Kjell&Co brukar ha skruvmejslar av diverse konstiga modeller för de fall där tillverkaren använt någon spännande skruv för att inte vanliga dödliga ska kunna vara framme och pillra.
TjeftenJag gillar den här tråden.

Under EICMA-mässan i Milano presenterar Harley-Davidson de kommande daga...
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...