Singeltråden

Jag ringde och frågade hur jag skulle ta mig ut för löpningen o fick svaret; -Det ska du inte. Du ska städa innan jag kommer hem. :D Nu vet jag att jag är speciell. Jag slapp källaren. ;)
 
Jag ringde och frågade hur jag skulle ta mig ut för löpningen o fick svaret; -Det ska du inte. Du ska städa innan jag kommer hem. :D Nu vet jag att jag är speciell. Jag slapp källaren. ;)

Jag har faktiskt låst in mitt lamm :crash. Att han blir inlåst är en sak. Men det är en annan sak när han ska ta ut min stackars hund :crash
 
Behöver bättre däck om jag ska tackla sånt här underlag, tror jag.
1921940_762095023819982_771090069_n.jpg
(Notera att ingetdera stöd är utfällt.)
 
Vi behöver inte kurser, vi tjejer är födda till att veta hur man gör. Det ligger i generna. ;)
Det är Ricken & Lobert som haft kurser med A_NN_A för att förfina konstarten. Norrlänningarna är grundarna härinne.

Med Byrdya är det extra lätt. Bara lägga en kanelbulle i vilken håla som helst så springer hon in dit.
Sen är det bara att låsa dörren :D
 
Han bor på femte våningen, fritzlräsern. Inte jättesmart flyktväg. Har inte stalkerhinken varit där ngn gång?

Ah ok,, Iofs, Plåthinken kan ju hoppa från 5 våningar, landa på plåtbenen och promenera vidare, det enda som tar skada är asfalten nedanför.. är väl därför hon såg det som ett alternativ. :mattias
 
Nyheter
Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Back
Top