Vad fick dig att le idag?

Pressade igenom alla avsnitt från Mc-livet igår och idag. Rekommenderas till alla!

Jag är glad för att jag har gett mig in på det här med hojåkandet och jag är grymt sugen på nästa säsong!
 
Vilka brudar tror du det är som beställer strippor?
Jag gissar på rögetanter från Trelleborg.

När jag extraknäckte som strippa så var det mest möhippor eller bara vanliga dyngfester med enbart kvinnor som beställde. De var oftast sådär 30-40 år gamla och var ofta inne på att "förverkliga" sig själva. Kvinnor är jävligt ohejdade och vulgära (bra mycket värre än män) i det läget...
 
Erkänn att det inte behövs några tior, räcker med att brudarna inte springer för att man ska tycka att det är värt att klä av sig... ;) :hihi

Eller kanske inte... Jag blev erbjuden $ 5-10 för att ta av mig kläderna på en strippklubb i Windsor. Detta efter att jag inte ville köpa hennes lapdance och istället erbjöd mig att sälja en till henne för samma taxa... det skulle jag inte ha gjort för det blev ett jäkla tjat.

Så sen försökte jag slippa köpa lapdance genom att hävda att jag var bög, men det funkade inte heller för då tyckte dom jag skulle gå till ett ställe på en annan gata.
 
Upptäckte i morse att det gick att glida ut med baken på kvaddens bakskärm när man hänger ut i kurvor och korsningar!

:yoparty
 
Jag var överdjävligt skitig i ansiktet när jag lastade kärran efter dagens destruktioner. I bilen hade jag tvättdukar från Veidec, dessa är till för att snabbtvätta händer men även som fläckborttagare på diverse ytor.
Eftersom jag var för lat för att traska till ett handfat så torkade jag sonika ansiktet med sagda tvättduk.
Kör iväg och inser strax att hela huden stramar i nyllet.
Garvade när jag insåg mitt misstag. Kemisk ansiktslyftning FTW!:banana
 
Log stort när jag kom hem efter jobb, gick ut i garaget och såg Predatore, alias Ducati 999, stå i garaget och viskade till mig......."till våren blir det åka av min vän"........:kär
 
Jobbar du på ki/Gamma?

Isf har vi morsat på varan ;) Va jag som körde sunksugin där tills förra veckan

Bor i Uppsala och jobbar där också.

Att köra den där kvadden på motorväg till KI vore samma sak som fordonsassisterat självmord. Vi talar ett automatväxlat niohästarsmonster på 150cc som knappt orkar upp i 70 km/h på plan väg. ;-)
 
Nyheter
Forged följer tre baggerbyggen

Tre amerikanska hojbyggare ...

Trendbrott: Rullgrusolyckor med MC minskar

Statistik från försäkringsb...

Mc-olyckor kopplat till rullgrus minskar

Trendbrott: Statistik från ...

BMW Motorrad Concept RR

Under den prestigefyllda ut...

Snart dags för Custom Bike Show

Förra året firades den 50:e...

KTM säkrar investerare och gasar vidare

KTM har meddelat en viktig ...

Motorcykelbranschen presenterar ”Safe Ride to the Future 3.0”

Genom att bygga vidare på f...

Bara en månad kvar till Gotland Ring Bike Week!

Nu är det bara en månad til...

En månad kvar till Gotland Ring Bike Week!

Nu börjar det dra ihop sig ...

Vinnn en CTEK CT5 Powersport!

Svara på några enkla frågor...

Back
Top