Singeltråden

Om d va tjejen med ölen så nej, berätta inte. Kommer bara bli så jävla bitter stämning i tråden igen. :D

Det som hände på skidresan?

Den helgen jag nämnde handlade mer om att vara uppe oändligt länge. :)

Började redan på torsdagskvällen - var på månadsmöte med jobbet - med att gå och lägga mig 05:20 på fredagsmorgon och upp igen kl. 8 för att jobba resten av dagen. Somnade på soffan kl. 20 och vaknade kl. 07 på lördagsmorgonen. Sedan var jag uppe, stack ut och festade på kvällen, hamnade på efterfest, hamnade på efter-efterfest och kom inte i säng förrän kl 23 på söndagskvällen. Sedan vaknade jag som vanligt kl. 8 måndag morgon och gick till jobbet och kände mig faktiskt helt ok. Men jag tänker inte göra sådana helger till en vana. :gnissla
 
O
Kan ju berätta vad som hände för tre helger sedan. :näsblod Men det är ju i och för sig inget bevis. :rolleyes: Men en sådan helg upplever jag helst inte igen på ett tag. :)

Jag ska med väldigt stor sannolikhet med. Har frågat på Fb om någon har en soffa ledig att sova på. Eller så sover jag kanske i Money's bil. :rock

Ah då vet jag att de var du . Du din helg verkade lång :). Jag kontrar med att jag kan inte festa på de viset då jag måste bort med alkoholen till måndagen och alkolås. ;)
 
Jag fick nog med mig en till härifrån. Så de går super. Hur går de för dig då ?

än så länge är d bara palle som ska med, vet inte om han som skrev i tråden ska med. :)
 
Förr söp de sen gick de till jobbet så vad är din ursäkt?? Skaffa chaffis :D

Det har jag med gjort några gånger förr, men jag jobbar i karlskrona, och resan hbk <-> kna är lite lång. Dessutom jobbar jag jour, sååå, med en timmes inställelsetid på jobbet blir det genast opraktiskt. Men ställer du upp som chaffis så visst. ;)
 
Det har jag med gjort några gånger förr, men jag jobbar i karlskrona, och resan hbk <-> kna är lite lång. Dessutom jobbar jag jour, sååå, med en timmes inställelsetid på jobbet blir det genast opraktiskt. Men ställer du upp som chaffis så visst. ;)

Ja åk du med mig =) på min cykel. Nä jag får väl plocka fram min privatjet bara för din skull då =)
 
Pfft. Att inte kunna supa för att man ska supa dan efter är ju bara fånigt. :D

Jag sa inte att jag inte skulle supa, jag sa bara att jag ska ta det lugnt på fredagen så jag orkar med lördagen med. Mitt ta det lugnt för er är 2 dagar i fosterställning om ni skulle prova. Skål! :fyllisar
 
Nyheter
Custom Bike Show den 6e juni.

När Twin Club MC i Norrtälj...

Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo

Mötets ordförande Anna Iwar...

The Distinguished Gentlemans’s Ride 

Den 17 maj är det åter dags...

Stor invigning på Sulas MC

Efter att Sulas MC bestämde...

Nyheter från Wunderlich

Wunderlich är ett företag i...

Stark Future tredubblar omsättningen

Barcelona, Spanien – april ...

Harley-Davidson lanserar RIDE

Pressrelease från Harley-Da...

KTM uppdaterar sin elhoj

Pressrelease från KTM: ...

Verksamheten säkrad på Gotland Ring!

Det har varit många turer k...

Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen

Med anledning av Ducatis 10...

Back
Top