Ouro
Sporthojsnörd
Frostwhisper, Hu, paladin
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Varför är majoriteten här alliance?
Jag trodde att man var lite evil om man körde sporthoj, och tog därmed för givet att de flesta lirade horde. Tji fick jag![]()
Varför är majoriteten här alliance?
Jag trodde att man var lite evil om man körde sporthoj, och tog därmed för givet att de flesta lirade horde. Tji fick jag![]()
(mkt mer noobs där än på min horde server) Man får ju försöka hålla uppe hoppet med att man snart går över till den rätta sidan igen.
Gammal horde spelare, med kompisar som rerollat alliance, go figure
Finns ingen ras i alliance som inte känns mesiga. Orc eller UD ska det vara![]()

brbbetrayer!!
nä nu fick jag alldeles för mycket wow-abstinens. Inte spelat på säkert 4 månader. Nu tar jag o kör upp och köper ett pre paidbrb
Du körde på bloodfeather va? Är servern något att ha? Tycker att det var overkill med lustigt folk som lirade där om man jämför med andra servrar.
Jag har ju inte provat någon annan server, så jag har inget att jämföra med.
Mycket skandinavier dock. Jag gillar servern, men som sagt, jag har inget att jämföra med.
Varför är majoriteten här alliance?
Jag trodde att man var lite evil om man körde sporthoj, och tog därmed för givet att de flesta lirade horde. Tji fick jag![]()
I lold.
Vad är det som är ont i Horde? Dom stackars pårökta Rastatrollen? Alla småfeta Orcs? Alla tokfjolliga Blood Elves? Undeads som blivit utsatta för hemska sjukdomar? WoW är ett Carebear-spel och har således ingen ond eller god sida.
Bloodfeather, Elf druid, Noolanc och Du lär inte sett mig de sista året då jag lade spelandet på hyllan för lite drygt ett år sedan ungf.
Minns dock att jag sett din char någon gång....![]()
pfft, gimmick fights e helt ointressant
Ganska nice 10k. vad e den högsta crit du gjort på den fighten? tror högsta critten jag gjort var en death strike mellan 25-30k
hehe, och, vi tar deconstructor då, 7500 som högst, patchwerk kanske 6500.
Högsta crit jag gjort på thaddius borde vara typ 25 - 26 000 med envenom, crittade ca 12 - 13 000 som högst med den
Så blev man sugen på att levla en horde gubbe igen hehe![]()
kör på bloodfeather så lvlar vi ihop![]()
Fresta mig inte, jag som ska börja plugga igen om en veckaHör av mig annars om jag skapar en på bloodfeather
![]()
so what? själv är jag arbetslös, skollös och har en morsa som jagar mig med en blåslampa i röven om jag inte skärper till mig snart![]()
Hihi, världen e tuff irl![]()

There is no RL. There is only AFK.
![]()
|
|
Besöksstorm till MC-mässan på Elmia
Den svenska mc-mässan har v... |
|
|
MC-mässan startar idag
Med start idag, den 23 janu... |
|
|
Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!
Bikes monter full till bred... |
|
|
Nya Indian Chief Vintage
I kölvattnet av att ha spar... |
|
|
MotoGP 2026: kalender och förare
MotoGP-kalendern och förarn... |
|
|
Benavides till dramatisk Dakar-seger
Luciano Benavides, som gick... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026 – rabatt på färjan klar!
Alldeles nyss fick vi klart... |
|
|
Michelin lanserar Anakee Adventure 2 – nytt adventuredäck med fokus på väg, men redo för grus!
Michelin breddar sitt adven... |
|
|
Svensk auktion med tävlingshojar
Det svenska företaget Antiq... |
|
Officiella: Harley-Davidsons 2026-nyheter
Efter att Cruiser-programme... |